Neler Yeni

Çözüldü✓ 40 60k Sistem Önerisi

xmamix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet yıldırım
2K OYUN OYNAMAK İÇİN VE YÜKSEK FPS ALMAK İSTİYORUM
BÜTÇEM 40 - 60 K
LÜTFEN SAĞLAM BİR KASA ÖNERİRMİSİNİZ
PC YAKLAŞIK 8 İLA 10 SAAT HER GÜN AKTİF OLUCAK BU YÜZDENDE ISINMA SORUNU YAŞAMAK İSTEMİYORUM SIVI SOĞUTUCUDA İSTEMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Kavisli varmı önerebilceğin yüksek 240hz fln?
ama üstte attığım gigabyte ın monitörü görüntü kalitesi olarak daha iyi monitör

xmamix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet yıldırım
ama üstte attığım gigabyte ın monitörü görüntü kalitesi olarak daha iyi monitör
Çok iyi ya tam aradığım tarzda çok sağol bi ufak daha isteğim var bilgin varsa 1 monitör daha almayı düşünüyorum chat ve dc yada obs için ucuz bi önerin varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok iyi ya tam aradığım tarzda çok sağol bi ufak daha isteğim var bilgin varsa 1 monitör daha almayı düşünüyorum chat ve dc yada obs için ucuz bi önerin varmı?
1080p değilmi bu ben 2k demiştim ama?

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür

1080p değilmi bu ben 2k demiştim ama?
240hz 2k monitör olarak

chat monitörü olarak da bu

xmamix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet yıldırım
240hz 2k monitör olarak

chat monitörü olarak da bu
Çok teşekkür ederm klavye + kulaklık önerin varmı?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,294
İsim
Kerem Çavuş
Çoook teşekkür ederim sistemim bu verdiğin sistem olcak sana güveniyorum Allah'a emanet sin
Yayın açacaksan ekran kartını nvida almanı öneririm , rekabetçi oyunlar da oynayacaksan bütçen varken en iyi oyun işlemcisi olan 7800x3d yapıştır gitsin , aynı super 7000 sistemi özelleştirebilirsin

1722671305778.png

56.000 tl tutuyor , parçaların hepsi üst seviye kalitede , duruma göre anakarttan vb kısarak fiyatı düşürebilirsin ama ben bu şekilde öneririm

xmamix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet yıldırım
Yayın açacaksan ekran kartını nvida almanı öneririm , rekabetçi oyunlar da oynayacaksan bütçen varken en iyi oyun işlemcisi olan 7800x3d yapıştır gitsin , aynı super 7000 sistemi özelleştirebilirsin

Alıntıyı görüntüle

56.000 tl tutuyor , parçaların hepsi üst seviye kalitede , duruma göre anakarttan vb kısarak fiyatı düşürebilirsin ama ben bu şekilde öneririm
Ekran kartının 2 fan olması benim için güzel değil 2 fanlı ekran kartlarını olumsuz karşılıyorum yinede sağol yorumun için❤️

Top Bottom