Neler Yeni

PES yamacıları ile aramda geçen diyaloglar

Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
SeyrekBey
Diğer Pes oyunları için böyle bir şey yok 13 için var hadi onuda geçtim yabancılarda böyle bir şey yok bir tek bizde var

Ne yazık ki Fifa yamaları içinde geçerli bu

1722683613342.png
1722683620585.png

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ali
Ücretli olduğunu görüp o parayı vermem diyip geçenlerden birisiyim. Yolları açık olsun. Kampanyada FIFA 23 aldım gayet keyifle oynuyorum.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Batın Köse
Hacı bu pes yama lisanslı olmayan formaları felan lisanlamak değil mi ? Bunlar zaten ücretsiz ?

FareV

80+ Bronze
Abiler şu konuda hem fikir olmamız lazım bi' kere adamlar o kadar uğraşıyor belki işlerini erteleyip bu modları yapıyor grafik tasarımlar binlerce oyuncuların transferleri, binlerce forma düzenlemeleri yapıyorlar belki siz sadece süper lig oynuyorsunuz ama adamlar azeri liglerini bile yapıyor burada bunu resmi oyun sağlayıcısının sunmadığı imkanları sunuyorlar 3-5 kuruşu adamlara çok görmeyin madem ücretsiz istiyorsunuz çıkın delikanlıysanız siz mod yapın o kadar emeği 0.15 kuruşluk reklama satın.

FareV

80+ Bronze
Abiler şu konuda hem fikir olmamız lazım bi' kere adamlar o kadar uğraşıyor belki işlerini erteleyip bu modları yapıyor grafik tasarımlar binlerce oyuncuların transferleri, binlerce forma düzenlemeleri yapıyorlar belki siz sadece süper lig oynuyorsunuz ama adamlar azeri liglerini bile yapıyor burada bunu resmi oyun sağlayıcısının sunmadığı imkanları sunuyorlar 3-5 kuruşu adamlara çok görmeyin madem ücretsiz istiyorsunuz çıkın delikanlıysanız siz mod yapın o kadar emeği 0.15 kuruşluk reklama satın.
bahsedilen modlar binlerce lira değil ortalama 100-300₺ arası modlar kimseyi fakirleştirmez ama emekçiye emeğini verir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
SeyrekBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz mod yapalım diyoruz da yardımcı olan yok cüzi bir miktar olsa bir şey demem
Ben daha önce 200 tl ye aldım yamalarını

FareV

80+ Bronze
Biz mod yapalım diyoruz da yardımcı olan yok cüzi bir miktar olsa bir şey demem
Ben daha önce 200 tl ye aldım yamalarını
Abi ekip kuramıyorsan bu adamlara mahkümsun o zaman alıcaksın eğer 200₺ gerçekten çok büyük bir paraysa senin için bir şeylerden vazgeçebilirsin insanların kendi yaptığı şey ve bunun belirli bir piyasası yok isterse 20 dolara çıkartır

Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
SeyrekBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi ekip kuramıyorsan bu adamlara mahkümsun o zaman alıcaksın eğer 200₺ gerçekten çok büyük bir paraysa senin için bir şeylerden vazgeçebilirsin insanların kendi yaptığı şey ve bunun belirli bir piyasası yok isterse 20 dolara çıkartır
Eğer büyük bir para olsaydı zaten daha önce almazdım ama bu yama için değer mi ben oradayım

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Eğer büyük bir para olsaydı zaten daha önce almazdım ama bu yama için değer mi ben oradayım
hocam değmez diyorsanız almayın bu kadar basit ticaret bu insan kendi sattığı şeyi istediği fiyata satar

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ali
Aynı şeyleri Recep Baltaş'ın formunda da yazım gereksiz yere celalleniyor

Alıntıyı görüntüle
Recep efendiyi takip etmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki anlatamam. Türkçe konusunda takıntılı. Herşeye forumda konu açın diyen zat. O sebeple ne dediği beni ilgilendirmiyor. 😁

Adam öğrenci veya sistemi çok düşük kalıyor. Mecbur oyunu oynuyor ve güncel tutmak istiyor. Sen bu adama yama satman hoş değil. Tamam çok hoşuna giden de oynuyor. Çözüm basit. Bağış sistemi getir. Durumu iyi olanlar emin olabilirsin fazlası ile yardımcı olur. Böyle zorlama sistem görünce alacağım varsa bile almam.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
SeyrekBey
Recep efendiyi takip etmeyelim o kadar uzun zaman oldu ki anlatamam. Türkçe konusunda takıntılı. Herşeye forumda konu açın diyen zat. O sebeple ne dediği beni ilgilendirmiyor. 😁
Çok ters bir insan üslubu çok kötü

Dediğin gibi bağış sistemi olsa güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,304
Üyeler
151,529
Son üye
xeonkar83
Top Bottom