Neler Yeni

Sony PSN hesap çalındı

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
Arkadaşlar selam. Doğru alana mi açtım emin değilim ama gece mailime bi operasyon çekilmiş ve bir takım uyeliklerimin mail adresi değiştirilmeye çalışılmış hatta sonydeki değiştirilmiş. Giriş yapamıyorum şifreyi unuttum deyince de bağlantı maili gelmiyor başka bir adrese değiştiği için. Hem Microsoft hem Sony müşteri hizmetleri haftasonu diye ulaşılamıyor. Başına böyle bir şey gelen oldu mu neler yapmam gerekir

Starlex

80+ Silver
Arkadaşlar selam. Doğru alana mi açtım emin değilim ama gece mailime bi operasyon çekilmiş ve bir takım uyeliklerimin mail adresi değiştirilmeye çalışılmış hatta sonydeki değiştirilmiş. Giriş yapamıyorum şifreyi unuttum deyince de bağlantı maili gelmiyor başka bir adrese değiştiği için. Hem Microsoft hem Sony müşteri hizmetleri haftasonu diye ulaşılamıyor. Başına böyle bir şey gelen oldu mu neler yapmam gerekir
Hafta içi müşteri hizmetlerine durumu bildir

cold86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Dundar
Merhaba Aynı şekilde tarafıma ait olan Psn Hesabım çalındı. Bugün saat öğlen 12.02 civarında giriş yapıp kayıtlı olan kartımla oyun alımları gerçekleştirmişler. Akabinde psn kimliğimi değiştirmişler. Hızlı bir şekilde bankayı arayıp kartı kapattırdım ama bütün parayı çekmişler. Sony playstationa ulaşamıyorum. Telefonda mobil uygulamam vardı ve iki faktörlü doğrulamam vardı bunu nasıl yapabiliyorlar anlamış değilim. Büyük ihtimal SONY'in sistem açıklarından yararlandılar. Bu arada kendim IT ve bilişim sektöründe iş yapıyorum. Öyle basit şifreler kullanmıyorum.

Ekler

• Sony izinsiiz giriş 1.jpg
    Sony izinsiiz giriş 1.jpg
    142.1 KB · Hit: 20

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vallahi ben de anlamadım. İki faktörlüyü kapatmışlar bir de ve mailleri de çöpe atmışlar. Sony ve Microsoft'un haftasonu çalışmaması inanılmaz bir şey zaten. Umarım çözebiliriz

cold86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Dundar
dostum benim mail adresimi ele geçirmeden yapmıslar.
Vallahi ben de anlamadım. İki faktörlüyü kapatmışlar bir de ve mailleri de çöpe atmışlar. Sony ve Microsoft'un haftasonu çalışmaması inanılmaz bir şey zaten. Umarım çözebiliriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanların verileri sızdırıyorlar, şifreleri deniyorlar hesaplarla birlikte. farklı hesaplarda aynı şifreleri kullanmamaya gayret et. Sony numarasını paylaşacağım orayı ara gerekirse Sony Usa support diye arat google'da live chat hizmetleri var.

Sony Eurasia : 4447669

Son düzenleme:

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum benim mail adresimi ele geçirmeden yapmıslar.

Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanların verileri sızdırıyorlar, şifreleri deniyorlar hesaplarla birlikte. farklı hesaplarda aynı şifreleri kullanmamaya gayret et. Sony numarasını paylaşacağım orayı ara gerekirse Sony Usa support diye arat google'da live chat hizmetleri var.

Sony Eurasia : 4447669
hocam bunlar ne maile geri dönüş yaptılar ne de telefonları açıyor başka bir yol var mıdır ulaşabileceğimiz

Top Bottom