Neler Yeni

xCloud görüntü kalitesi hk.

BGSGP

80+ Bronze
Bu konuda, xCloud'un ortalama internet ile Türkiye'deki görüntü kalitesini merak edenler için bir video hazırladım. Video inceleme şeklinde değil, sadece gameplay üzerinden görüntü kalitesini kavrayabilmeniz üzerinedir. Türkiye'de ortalama internet hızı ile xCloud'un düz görüntü kalitesini yansıtan bir video bulamadığımdan dolayı bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Videoyu izlemeden önce birkaç uyarım var:

1. Videonun başında olduğu gibi, internetim yaklaşık 70/14 hızındadır. Daha iyi bir internet hızına sahipseniz bu değer değişebilir.
  2. Video kaydedilirken bazı yerlerde donmalar oluşmuş, ben oynarken o kısımlarda herhangi bir donma/kasma söz konusu değildi, sabit 60 FPS olarak oynadım. O yüzden aradaki FPS düşüşlerini görmezden gelebilirsiniz.
  3. Videoda 3 adet oyunun gameplay'i bulunmaktadır. Bu oyunlara, ve hangi sürede başlayıp bittiklerine videonun açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.
  4. Edit esnasında herhangi bir kalite düşüşü olmaması adına videoyu 4K kalitesinde yayınladım. Farklı bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Demoizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah GENÇ
Hocam web sitesi üzerinden mi uygulama üzerinden mi açtınız. Benim internetim 100mb olmasına rağmen bu kadar iyi görüntü alamıyorum.

BGSGP

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Web site üzerinden oynadım tüm hepsini. Uygulamada ise evet görüntü rezalet.
Hocam web sitesi üzerinden mi uygulama üzerinden mi açtınız. Benim internetim 100mb olmasına rağmen bu kadar iyi görüntü alamıyorum.

Top Bottom