Neler Yeni

Disk frenin tekerden ayrı olması

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba ciddi bir problemi var arkadaşımın kendisinin hidrolik disk frenli bisikleti var ama şöyle bir sıkıntı var arkadaşım freni sıkıyor disk dönmüyor ama tekerlek dönüyor yani sanki disk tekerden farklı bir parça gibi bu şekilde de gram fren yapmıyor anlamadık gitti kendi elimizle bile diski döndürebiliyoruz bu neden olur ve nasıl onarılır pahalıya patlar mı cevap verirseniz sevinirim

Shourd

80+ Silver
cevabını bilmiyorum kusura bakmayın ama konunuz yukarı çıksın diye yorum bırakıyorum

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Batın Köse
Arkadaşlar merhaba ciddi bir problemi var arkadaşımın kendisinin hidrolik disk frenli bisikleti var ama şöyle bir sıkıntı var arkadaşım freni sıkıyor disk dönmüyor ama tekerlek dönüyor yani sanki disk tekerden farklı bir parça gibi bu şekilde de gram fren yapmıyor anlamadık gitti kendi elimizle bile diski döndürebiliyoruz bu neden olur ve nasıl onarılır pahalıya patlar mı cevap verirseniz sevinirim
diski tekere bağlayan çivi gibi şeyler var fotoğrafta gördüğün şeyler onların tamamının bisiklete bağlı olduğuna emin ol
1722895975770.png

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevabını bilmiyorum kusura bakmayın ama konunuz yukarı çıksın diye yorum bırakıyorum
Hocam çok sağolun iyi akşamlar dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

diski tekere bağlayan çivi gibi şeyler var fotoğrafta gördüğün şeyler onların tamamının bisiklete bağlı olduğuna emin olAlıntıyı görüntüle
Hocam şu anda arkadaş halının üzerinde uyuya kalmış (Allah'ın ayısı) yarın bakarım çok teşekkür ediyorum ve bir soru daha sormak istiyorum bu vidalar düşünce aynısını bulup takabilme şansımız var mı yoksa değişicek mi

EsdeathSama

80+ Bronze
Arkadaşım profesyonel bisiklet sporcusu tamamen ondan alıntılayıp söylüyorum;
freni tutan 6 vidanın sıkılı olması lazım eğer sıkılıyken sorun devam ediyorsa göbek değişecek

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşım profesyonel bisiklet sporcusu tamamen ondan alıntılayıp söylüyorum;
freni tutan 6 vidanın sıkılı olması lazım eğer sıkılıyken sorun devam ediyorsa göbek değişecek
Sağolun hocam hepiniz gecenin bu saatinde yardım ediyorsunuz bana sağolun varolun

GirayHan

80+ Gold
jant göbek rulmanları arızalıdır. bisikletçiye gösterin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevapladım dostum.

Top Bottom