Neler Yeni

Sistemim sürekli çöküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Gültekin
Merhaba bilgisayarimda hic bir sorun yokken ekranda çizgiler çıkıp çöktü ardindan windows baslatilamadi onarim ekrani geldi ve onarim hatasi verdi. Windosu bastan kurdum ekran vs sorunsuz calisiyordu açtığımda ancak güncelleme sirasinda yine aynisi olup çöktü (nvidia display guncellemesinden sonra olduğunu düşünüyorum) 2 - 3 kez bastan kurdum yine aynı sorun yazılım ile mi alakali yoksa ekran kartim ile mi nasil cozebilirim teşekkürler simdiden

Ekteki fotoğraf cöktukten sonra bilgisayar acilirken ancak windowsu kurarken böyle bir sorun yok ekran geliyor

Ekler

• 20240807_122558.jpg
    20240807_122558.jpg
    1.6 MB · Hit: 20

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Ertuğrul Bolat
ekran kartınızı farklı bir pc'de test edin,sonuç ok'se sorun senin pc'de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Gültekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartınızı farklı bir pc'de test edin,sonuç ok'se sorun senin pc'de.
Test edebileceğim farkli bir pc yok malesef çevremde ekran kartinda sorun olsa görüntünün hiç gelmemesi gerekmez mi windows u bastan kurunca görüntü geliyor

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Ertuğrul Bolat
Test edebileceğim farkli bir pc yok malesef çevremde ekran kartinda sorun olsa görüntünün hiç gelmemesi gerekmez mi windows u bastan kurunca görüntü geliyor
sürücü yükleyip furmarkla test edeceksiniz başka pc'de gerçek test böyle yapılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Gültekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sürücü yükleyip furmarkla test edeceksiniz başka pc'de gerçek test böyle yapılır.
Şöyle bir sey oluyor guvenli modda ekran kartini kaldirirsam görüntü geliyor ekran kartini tekrar görünce sistem gidiyor görüntü gelmiyor ya da ilk cizik cizik gelip öyle gidiyor

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Ertuğrul Bolat
sürücü yüklenmeden görüntü gelmesi kartın sağlam olduğunu doğrulamaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,174
Üyeler
151,512
Son üye
Furkan...
Top Bottom