Neler Yeni

sistem toplama için yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bora süren
merhaba ben 100 bin tl lik bir sistem toplayacagım bu parçalardanda çok anlamam sadece oyun için kullanacagım 4k oynarım genelde bide incehesaptan alınmlaımı guvenlimi sorun yasarmııym cunku 100 bin tl ye iyi bir şey almak istiyorum teşekkürler

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ahmet Yıldırım
Gamegaraj, Vatan, itopya, gaminggen.tr, incehesap, snerji bilgisayar, tebilon, pckolik,gençer gaming. Bunların hepsi güvenilir sitelerdir dolandıcı değillerdir. Aynı zamanda kendi sorunları da vardır. Biraz şans işi şanslıysanız hiçbirinde sorun yaşamazsınız.

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
can
merhaba ben 100 bin tl lik bir sistem toplayacagım bu parçalardanda çok anlamam sadece oyun için kullanacagım 4k oynarım genelde bide incehesaptan alınmlaımı guvenlimi sorun yasarmııym cunku 100 bin tl ye iyi bir şey almak istiyorum teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre siyah

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bora süren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamegaraj, Vatan, itopya, gaminggen.tr, incehesap, snerji bilgisayar, tebilon, pckolik,gençer gaming. Bunların hepsi güvenilir sitelerdir dolandıcı değillerdir. Aynı zamanda kendi sorunları da vardır. Biraz şans işi şanslıysanız hiçbirinde sorun yaşamazsınız.
tamamdır teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide attıgınızdda pny model ekran kartı var sorun yaratmırmı

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
can
Top Bottom