Neler Yeni

Monitör karşılaştırma Viewsonic ve Asus

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Kerem Şirinbaş
Merhabalar 2. monitör olarak kullanmak için iki tane monitör buldum ama ikisi arasında karar veremedim ikisininde fiyatı aynı zaten ama hangisi daha iyi olur bilemedim hem de ek olarak 2. monitörü vertical yani dik olarak koymak istiyorum hangisi daha estetik durur oda önemli benim için

Ekler

• IMG_8142.png
    IMG_8142.png
    1.3 MB · Hit: 11
  • IMG_8144.png
    IMG_8144.png
    1.1 MB · Hit: 7

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Furkan
Merhabalar 2. monitör olarak kullanmak için iki tane monitör buldum ama ikisi arasında karar veremedim ikisininde fiyatı aynı zaten ama hangisi daha iyi olur bilemedim hem de ek olarak 2. monitörü vertical yani dik olarak koymak istiyorum hangisi daha estetik durur oda önemli benim için
Asus curve olduğu için dik şekilde estetik durmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Gedik
Kesinlike Viewsonic. Her konuda daha iyi iş çıkarmış. Ama ikisinde de pivot yazmıyor. Dikey kullanabileceğine emin misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Kerem Şirinbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus curve olduğu için dik şekilde estetik durmaz
Bencede öyle ama bazı sistemlerde çok da sırıtmadığını fark ettim o yüzden hangisi daha iyiyse curved olmasına bakmadan almaya karar verdim ama cevabınız için teşekkür ederim :)
Kesinlike Viewsonic. Her konuda daha iyi iş çıkarmış. Ama ikisinde de pivot yazmıyor. Dikey kullanabileceğine emin misin?
monitör standı kullanacağımı söylemeyi unuttum ikisinde de VESA desteği var o yüzden monitör standı kullanmayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Gedik
Bencede öyle ama bazı sistemlerde çok da sırıtmadığını fark ettim o yüzden hangisi daha iyiyse curved olmasına bakmadan almaya karar verdim ama cevabınız için teşekkür ederim :)

monitör standı kullanacağımı söylemeyi unuttum ikisinde de VESA desteği var o yüzden monitör standı kullanmayı düşünüyorum
Tamam o zaman viewsonic al geç. Pişman edecek bir marka değil.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Ahmet Yıldırım
Viewsonic ips daha iyi ama renk derinliği çok iyi degil. Asusa hiç bakma zaten dikey kullanım için mantıklı değil curved ve va.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,316
Üyeler
151,880
Son üye
tokibloni
Top Bottom