Neler Yeni

Yardım Steam pubg fps drop sorunu

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Dostlar selamlar ryzen 5 3600 gtx 1650 4gb 16 gb 3200 mhz ram ile pubg de fps drop sorunu yaşıyorum ve oyun oynanılmaz hale geliyor optimize sorunu olduğunu biliyorum ama hiç mi çözümü yok

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
PUBG bence optimizasyon olarak iyi, oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin ayrıca bana grafik ayarlarını atarsan önemli pğf noktaları verebilriim

Staylus54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Metehan serdar
Dostlar selamlar ryzen 5 3600 gtx 1650 4gb 16 gb 3200 mhz ram ile PUBG de fps drop sorunu yaşıyorum ve oyun oynanılmaz hale geliyor optimize sorunu olduğunu biliyorum ama hiç mi çözümü yok
Grafik ayarların ne durumda şuanda FPS Drop sıkıntısını önlemek için steam den dosya doğrulamayı denedinizmi

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Aydın
pubg optimize iyi bir oyun bence sisteminizi kontrol edin driver directx paketleri vs güncelleme zaten çok iyi bir sisteme sahip değilsiniz düşükte oynayin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,139
İsim
a l p e r
Dostlar selamlar ryzen 5 3600 gtx 1650 4gb 16 gb 3200 mhz ram ile PUBG de fps drop sorunu yaşıyorum ve oyun oynanılmaz hale geliyor optimize sorunu olduğunu biliyorum ama hiç mi çözümü yok
oyun harddiskteyse ssdye kur krallll. sistemde sorun yoksa %90 çözülür sorunnn

RoyalKing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caner
Dostlar selamlar ryzen 5 3600 gtx 1650 4gb 16 gb 3200 mhz ram ile pubg de fps drop sorunu yaşıyorum ve oyun oynanılmaz hale geliyor optimize sorunu olduğunu biliyorum ama hiç mi çözümü yok
Dostum selamun aleyküm
Bende r5 5600
Rx 6650 xt sistem var cok kasiyor ve drop sorunu yasiyordum Hallettim sukur peki nasil yaptim?
Oncelikle windowsun kendi sitesinden son surum win 10 64bit isletim sistemini usb ye indir formatla sonrasinda kullanima hazir hale getir kendine gore
-- sanal ram arttırma işlemini yap Youtubeden bakabilirsin anlatimlar mevcut.
-- Net frame 4.8.1 (son sürüm indir kur)
-- visual c++ redistributable runtimes all-in-one googleye yaz (techpower up sitesinden indir kur cmd kendi kendine acilip kayit edecektir)
-- ryzen islemcinde votaj dusurme islemide yap islemci modelini girip voltaj dusurme yapanlardan aynisini uygulayabilirsin
Gereksiz isinma ve ghz dalgalanmasini önleyecek olup drop yeme sorununu kaldiracaktir
-- ryzen master indir ana menude game yazan yerden auto overclock yap (voltaj dusurdukten sonra yap ama tahmini 10-15 dk kadar suruyor)
-- Gameloop 32 bit indir / pubg indir
Gameloop ayari
İslemci - ram - grafik icin ''direct x'' secebilirsin
Dpı - istedigini yapabilirsin
90 fps - HD
Cozurluk kisminada monitorun neyse onu sec
Oyun icinde guncel grafik icin gerekli seyler disindakileri indirmemeye calis
-- googleden gameloop hdr 120fps yapma diye arat bir config dosyasi olacak youtubeden nasil yapabilecegini anlatiyorlar Anlatildigi sekilde yap
Sonra bana dua et kasma - fps dalgalanması - drop sorunu cözülmüs olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,442
Üyeler
151,896
Son üye
dayimyapmaz
Top Bottom