Neler Yeni

Sistem Alınmaya Değer Mi?

EfeAydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Efe Aydın
Bir süredir Vatan ve İtopya'dan hazır sistem bakıyorum ve bu sistemde karar kıldım sizce bir eksiği, kötü yanı var mı?
İşlemci soğutucunun kötü olduğunu biliyorum
ayrıyetten alıp monte edeceğim.
Kasa iyi mi yoksa değişmeli miyim?

ez4morgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem İlhan
4060 lı bir sistem için yüksek bir fiyat, am5 tercihin mi yoksa am4 de olur mu ?

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Draq123
Bir süredir Vatan ve İtopya'dan hazır sistem bakıyorum ve bu sistemde karar kıldım sizce bir eksiği, kötü yanı var mı?
İşlemci soğutucunun kötü olduğunu biliyorum
ayrıyetten alıp monte edeceğim.
Kasa iyi mi yoksa değişmeli miyim?

Fiyatı değmez pahalı

EfeAydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Efe Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4060 lı bir sistem için yüksek bir fiyat, am5 tercihin mi yoksa am4 de olur mu ?
Am5 tercihim. Yüksek bir fiyat olduğunu biliyorum ama elimde bu seçenekler var malesef. 2 Sistem daha var üçünün arasında kaldım ama fiyatları benzer.
Eğer anlıyorsanız sistemlerdeki eksik yanları söylerseniz ve fiyatı göze almadan hangisinin daha iyi olduğunu söylerseniz sevinirim

ez4morgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem İlhan
Am5 tercihim. Yüksek bir fiyat olduğunu biliyorum ama elimde bu seçenekler var malesef. 2 Sistem daha var üçünün arasında kaldım ama fiyatları benzer.
Eğer anlıyorsanız sistemlerdeki eksik yanları söylerseniz ve fiyatı göze almadan hangisinin daha iyi olduğunu söylerseniz sevinirim

bileşenleri neredeyse aynı sistemler zaten, ben amd tercih ederdim intel yerine, ileride işlemcini yükseltmek istediğinde seçeneğin daha çok olur. 4060 gibi bir ekran kartına bu paraları verme işini bir daha düşün bence, ama alacaksan ben kasayı da yükseltirdim, daha bilindik markaları (thermaltake gibi) tercih et sonuçta psu da kasa ile birlikte geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,860
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom