Neler Yeni

600 bin TL otomatik araç önerisi

enver34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enver
Bütçe
600000
Merhaba, 18 yaşındayım, acemiyim ve ilk arabam olacak ama çok fazla modele baktığım için kafam çok bulandı. Birkaç gündür 1.4 Fiesta Titanium'da yoğunlaşmıştım ama araç çok yakıyormuş birazcık beni kendisinden itti açıkçası. Kriterlerim aracın fazla yakmaması, beni sanayide dolaştırmaması, az biraz konfor sunması, otomatik olması yani kısacası beni arabadan soğutmamasını istiyorum. Kendi kafamda belirlediğim birkaç araç var, bunlar hakkında ya da bunların üstüne söyleyebileceğiniz modeller var mı?

1) Ford Fiesta 1.4 Atmosferik Titanium (2011 model)
2) Ford Fiesta 1.0 Turbo (2014 model, bütçeyi çok az yükseltmem gerekecek)
3) Renault Clio 1.5 dCi (2011 model)

Bunlar haricinde i20, Yaris ve Jazz gibi modellere de baktım ama sevemedim.

xTURANN

80+ Bronze
Araç Nerede Kullanılacak ?

Markete bile arabayla gitmeyecekseniz, çıkacağınız yolculuklarda kaç kişi olacak araçta tahmini ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet Akif Özdal
Merhaba, 18 yaşındayım, acemiyim ve ilk arabam olacak ama çok fazla modele baktığım için kafam çok bulandı. Birkaç gündür 1.4 Fiesta Titanium'da yoğunlaşmıştım ama araç çok yakıyormuş birazcık beni kendisinden itti açıkçası. Kriterlerim aracın fazla yakmaması, beni sanayide dolaştırmaması, az biraz konfor sunması, otomatik olması yani kısacası beni arabadan soğutmamasını istiyorum. Kendi kafamda belirlediğim birkaç araç var, bunlar hakkında ya da bunların üstüne söyleyebileceğiniz modeller var mı?

1) Ford Fiesta 1.4 Atmosferik Titanium (2011 model)
2) Ford Fiesta 1.0 Turbo (2014 model, bütçeyi çok az yükseltmem gerekecek)
3) Renault Clio 1.5 dCi (2011 model)

Bunlar haricinde i20, Yaris ve Jazz gibi modellere de baktım ama sevemedim.
Clio 1.5 dCi modelini tercih edebilirsiniz, bende 2016 modeli vardı çok az yakıyordu. Gerçekten alınabilir araç kendisi

enver34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araç Nerede Kullanılacak ?

Markete bile arabayla gitmeyecekseniz, çıkacağınız yolculuklarda kaç kişi olacak araçta tahmini ?
Hocam İstanbul'da günde 15 km ev-iş yapacak. Genellikle düzenli olarak ben dahil 2 kişi olacak. Çok nadir arada 4 kişiye çıkabilir.

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
YUNUS
Bende 4 aydir Hundai Accent Era kullaniyorum Otomatik. 110 luk. 2010 model. Benim de ilk arabam. Senin bütçene. Daha üst ve dolu Paketleri var bi bak istersen.

xTURANN

80+ Bronze
Hocam İstanbul'da günde 15 km ev-iş yapacak. Genellikle düzenli olarak ben dahil 2 kişi olacak. Çok nadir arada 4 kişiye çıkabilir.
1.5 Dci Clio tam sizlik.

i20, atmosferik olduğundan üzebilir.

Top Bottom