Neler Yeni

500-750 Bin TL araç önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem
Bütçe
7000000
500-700 bin arası ilk aracım olacak daha önce deneyimim var Broadway ile😂😂
Beni mümkün olduğunca götürecek ve satarken çok değer kaybetmeyecek bir araç bildiğiniz varsa yardımcı olun lütfen çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Modeli olabildiğince yüksek giden bir araç olursa daha iyi olur arabalara hiç hakim değilim. otomatik ve 2015 model üstü olması tercihim sedan da olabilir hatchbackte olabilir farketmez.

Son düzenleme:

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan
4yıldır tamirciyim dış görüşü sana bırakıyorum ama sanayiye girmek istemiyorsan toyota hyundai bunlara bakabilirsin ha bulamazsan fiat 1.3multijet Renault 1.5dci bu motorlar güzel sağlam temiz bir motora denk gelirsen başın ağrımaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4yıldır tamirciyim dış görüşü sana bırakıyorum ama sanayiye girmek istemiyorsan toyota hyundai bunlara bakabilirsin ha bulamazsan fiat 1.3multijet Renault 1.5dci bu motorlar güzel sağlam temiz bir motora denk gelirsen başın ağrımaz
Eğer forumda yasak değilse ve müsaitseniz bunlardan bir kaç örnek atabilir misiniz sarı siteden

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan
Ben pek ilanlara bakmıyorum ama şöyle bir tavsiye vereyim pazarı anlaman için sevdiğin bir arabayı filitrele kaportası hatasız olana bak değişenine göre fiyatı düşer ha her fiyatı düşük olan araba alınmaz aklına yatan bir araba olursa pttnin uygulamasından km sorgula ek olarak 1.3 crdi motor ve fiatın 1.6 16 valf motorlarından uzak dur

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ayberk Battal
Beni mümkün olduğunca götürecek ve satarken çok değer kaybetmeyecek bir araç bildiğiniz varsa yardımcı olun lütfen çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

Modeli olabildiğince yüksek giden bir araç olursa daha iyi olur arabalara hiç hakim değilim.
satarken değer kaybettirmeyecek bir şey dünyanın hiçbir yerinde gerçek olamaz araba için konuşursak. dolar bazlı zarar edeceksin kaçınılmaz olarak. yaşadığın yerdeki yollara göre araç almanı öneririm. bir de tek mi kullanacaksın aile arabası şeklinde mi olacak onları da yazarsan daha iyi cevaplarız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben pek ilanlara bakmıyorum ama şöyle bir tavsiye vereyim pazarı anlaman için sevdiğin bir arabayı filitrele kaportası hatasız olana bak değişenine göre fiyatı düşer ha her fiyatı düşük olan araba alınmaz aklına yatan bir araba olursa pttnin uygulamasından km sorgula ek olarak 1.3 crdi motor ve fiatın 1.6 16 valf motorlarından uzak dur
Teşekkür ederim hocam önerileriniz için.

satarken değer kaybettirmeyecek bir şey dünyanın hiçbir yerinde gerçek olamaz araba için konuşursak. dolar bazlı zarar edeceksin kaçınılmaz olarak. yaşadığın yerdeki yollara göre araç almanı öneririm. bir de tek mi kullanacaksın aile arabası şeklinde mi olacak onları da yazarsan daha iyi cevaplarız.
Yani aile arabası olabilir gibi oluyor eşimle beraber

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Koray
Çok bir kriter belirtmemişsiniz, sedan mı olsun araç otomatik mi tercih edersiniz, manuel mi vb. cevap verirseniz bu konulara daha iyi tavsiyeler çıkacaktır.

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Ç

Modeli olabildiğince yüksek giden bir araç olursa daha iyi olur arabalara hiç hakim değilim. otomatik ve 2015 model üstü olması tercihim sedan da olabilir hatchbackte olabilir farketmez.
Megan 3 1.5dci EDC düşük km ve icon paket bulursanız tadından yenmez hocam.
Onun haricinde 1.2 TSI DSG polo da tercih edebilirsiniz.
Hayırlı olsun şimdiden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,755
Üyeler
141,185
Son üye