Neler Yeni

Yardım Sizce İade etmelimiyim?

OBIWAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Suat
2 gün evvel N11den https://www.n11.com/urun/msi-mag-27...yuncu-monitor-51627425?magaza=ebrarbilgisayar şu monitöru aldım.Kutusunu açtım bir problem gözükmüyordu Ancak sağ üst köşesinde bulunması gereken yapışkan bilgilendirme kağıdı ile arkasında yer alması gereken jelatin yoktu.Birde Ürünün garanti belgesini içinde bulamadım.N11 üzerinden Ebrar bilgisayara sorduğumda bana faturanın garanti belgesi yerine geçtiğini ve bazı ürünlerde yapışkan bilgilendirme kağıdının olmadığını söyledi.Acaba daha önce iade edilmiş monitörümu verdiler bana diye şüpheye düştüm.Sizce iade etmelimiyim.İadem kabul edilirmi

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
2 gün evvel N11den https://www.n11.com/urun/msi-mag-27...yuncu-monitor-51627425?magaza=ebrarbilgisayar şu monitöru aldım.Kutusunu açtım bir problem gözükmüyordu Ancak sağ üst köşesinde bulunması gereken yapışkan bilgilendirme kağıdı ile arkasında yer alması gereken jelatin yoktu.Birde Ürünün garanti belgesini içinde bulamadım.N11 üzerinden Ebrar bilgisayara sorduğumda bana faturanın garanti belgesi yerine geçtiğini ve bazı ürünlerde yapışkan bilgilendirme kağıdının olmadığını söyledi.Acaba daha önce iade edilmiş monitörümu verdiler bana diye şüpheye düştüm.Sizce iade etmelimiyim.İadem kabul edilirmi
Monitörde hiç bir sorun yoksa iade etmeyebilirsiniz. Fatura istiyorlar garanti için bu doğru. Ürünün seri numarası ile msi sitesinde garanti sorgulaması yapabilirsiniz. İade ürün olabilir tabii ki. Bende monitör iadesi yapmıştım ve o ürünleri çöpe atamayacakları için bir sorun yoksa tekrar satışını yapıyorlar. Bana da iade edilmiş bir kaç ürün gelmişti sorun yoksa iade etmemiştim. İade hakkınız var. İçiniz rahat etmiyorsa iade edin.

xenk2626

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Kadir Efe Ulusoy
etmek zorundalar jelatin açma hakları yok

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam iadeni kabul ederler de böyle bir sebepten dolayı iade etmek saçma. Evet fatura garanti belgesi yerine geçer.

Piyasadaki en ucuz satan yerden satın almışsın, jelatini yok diye iade etme bence. Herhangi bir çizik vs. varsa iade edebilirsin.

OBIWAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Suat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam iadeni kabul ederler de böyle bir sebepten dolayı iade etmek saçma. Evet fatura garanti belgesi yerine geçer.

Piyasadaki en ucuz satan yerden satın almışsın, jelatini yok diye iade etme bence. Herhangi bir çizik vs. varsa iade edebilirsin.
Hocam fatura dedikleri sevk irsaliyesi.Sevk irsaliyesi fatura yerine geçermiki?

FurkanIIy

80+ Bronze
Hayır hocam. Sevk irsaliyesi fatura yerine geçmez.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
N11 üzerinden soru kısmına fatura istediğini ve mailini yaz göndersinler. Fatura garanti belgesi yerine geçer. Enerji ve özellik etiketlerinin monitör üzerinde olmaması daha önce kutunun açıldığı anlamına gelir. Üründe bir problem yok ise kullanabilirsin.

ymengen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet Yunus
İadelik bir durum gözükmüyor. Bende sıkıntısız bir monitörü fiyatı fazla geldiği için iade etmiştim. Fatura talep edip garanti sorgulatmayı ihmal etmeyin. İyi günlerde kullanın

amd3461

80+
Yani monitör'de sıkıntı yoksa jelatin için iade etmek saçma garanti belgesini hiç kullanmadım işe yarar bir şey değil faturan olduğu sürece önemsiz bi detay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,262
Üyeler
155,543
Son üye
hilalchki
Top Bottom