Neler Yeni

30k civarı bütçeli sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yağız Ender Aydoğdu
Merhaba ben pek anlamıyorum bu PC işlerinden ancak monitörsüz 30k gibi bir bütçem var (minimal artışlar kabul edilir) özel olarak bir oyun için almıyorum beklentim her oyunu sorunsuz bir şekilde akıcı oynatması ve çok darboğaz sorunu yaşamayacağım bir sistem almak önerilerinizi bekliyorum ve ekran kartı nvidia olursa çok iyi olur ayriyeten f/p monitör önerisinde de bulunursanız çok mutlu olurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
yusuf karahanlı
Merhaba ben pek anlamıyorum bu PC işlerinden ancak monitörsüz 30k gibi bir bütçem var (minimal artışlar kabul edilir) özel olarak bir oyun için almıyorum beklentim her oyunu sorunsuz bir şekilde akıcı oynatması ve çok darboğaz sorunu yaşamayacağım bir sistem almak önerilerinizi bekliyorum ve ekran kartı nvidia olursa çok iyi olur ayriyeten f/p monitör önerisinde de bulunursanız çok mutlu olurum.
Hocam öncelikle nasıl bir pc istiyorsun hazır mı toplama mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Görkem Köken
İlgilendiği Kategoriler
AMD Ryzen 5 7500F | GIGABYTE A620M-H | GIGABYTE Radeon RX 7600 XT | CORSAIR Vengeance LPX 16GB | TwinMOS 512GB M.2 | DeepCool MATREXX 50

ben bunu alcam sana da öenirim gaming gen de 32 mi 33 e mi ne rx 7700xt lisi de var

monitör bütçeni bilmiyorum fakat 5000 tl altına en f/p monitör bu

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası

ben bunu alcam sana da öenirim gaming gen de 32 mi 33 e mi ne rx 7700xt lisi de var

monitör bütçeni bilmiyorum fakat 5000 tl altına en f/p monitör bu
Bence ekran kartı 7600 olanı al parça kalitesi daha iyi diye. O tebilon sisteminde anakart ve ssd özelleştirmesi çok pahalı. Kasa da tam mesh değil bu yüzden parça kalitesi olarak çok düşük kalıyor hiç f/p gelmiyor bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,511
Üyeler
155,581
Son üye
kissofdeath