Neler Yeni

Tarayıcıda indirme hızım 30 KB/snden yukarı çıkmıyor

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
Merhabalar. Forumda bu konuyla alakalı birçok öneriyi uyguladım zaten genelde bu sorunun indirdiğimiz dosyanın sitesinin sunucusuyla alakalı olduğu söyleniyordu. Bendeki sorun biraz farklı, mesela arkadaşım aynı siteden aynı dosyayı aynı tarayıcıda indirirken (internet paketlerimiz aynı) onda gayet 20 30 mb/sn indirirken bende 300KB/sn den daha yukarı çıkmıyor. Bazen dosya indirmesini durdurup yeniden başlattığımda benim de hızım düzeliyor ama 15 sn sonra tekrardan 300 KB/sn oluyor. Fakat steam gibi platformlardan indirirken de internet hızım gayet normal. Bunun sebebi nedir acaba yardımcı olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
yusuf karahanlı
Merhabalar. Forumda bu konuyla alakalı birçok öneriyi uyguladım zaten genelde bu sorunun indirdiğimiz dosyanın sitesinin sunucusuyla alakalı olduğu söyleniyordu. Bendeki sorun biraz farklı, mesela arkadaşım aynı siteden aynı dosyayı aynı tarayıcıda indirirken (internet paketlerimiz aynı) onda gayet 20 30 mb/sn indirirken bende 300KB/sn den daha yukarı çıkmıyor. Bazen dosya indirmesini durdurup yeniden başlattığımda benim de hızım düzeliyor ama 15 sn sonra tekrardan 300 KB/sn oluyor. Fakat steam gibi platformlardan indirirken de internet hızım gayet normal. Bunun sebebi nedir acaba yardımcı olabilir misiniz?
Tarayıcı önbelleğini ve çerezleri temizlemeyi dene. Tarayıcı ayarlarından bu işlemi gerçekleştirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
yusuf karahanlı
Tarayıcı eklentileri veya uzantıları, indirme hızını etkileyebiliyo

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet download manager kullan idm kuramam paralı dersen j downloader var o da iyidir bedava açık kaynaklı.
Hem Fdm hem Idm denedim onlarda da aynı hızı aldım j downloaderı deneyeyim. Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tarayıcı önbelleğini ve çerezleri temizlemeyi dene. Tarayıcı ayarlarından bu işlemi gerçekleştirebilirsin
Önceden denedim 1 2 dk boyunca düzgün indirdi sonra tekrardan aynı oldu. Teşekkürler

Tarayıcı eklentileri veya uzantıları, indirme hızını etkileyebiliyo
Bunu da deneyeyim, teşekkürler. Geri dönüş yapacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
yusuf karahanlı
Hem Fdm hem Idm denedim onlarda da aynı hızı aldım j downloaderı deneyeyim. Teşekkürler

Önceden denedim 1 2 dk boyunca düzgün indirdi sonra tekrardan aynı oldu. Teşekkürler

tamamdır

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran görüntüsü 2024-08-14 151404.png

Bu şekilde eklentileri kaldırıp yeniden başlattıktan sonra

Windows güvenliğinden arattığımda tehdit bulunmuyor ama bunun virüsle alakası falan olabilir mi acaba?

Son düzenleme:

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Halil Karagöz

Hocam o zaman indirdiğiniz kaynakla alakalı. Şimdi sadece sizin hızınız etmen değil karşıdan kaç upload alıyorsunuz indirdiğiniz yerde bi fotoğraf atın bakalım her sorun kendi internetiniz değildir

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
Hocam o zaman indirdiğiniz kaynakla alakalı. Şimdi sadece sizin hızınız etmen değil karşıdan kaç upload alıyorsunuz indirdiğiniz yerde bi fotoğraf atın bakalım her sorun kendi internetiniz değildir

upload.png

Download hızını arkada j downloader indiği için atmadım upload bu şekilde

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Halil Karagöz
Alıntıyı görüntüle
Download hızını arkada j downloader indiği için atmadım upload bu şekilde
Hocam sizin internet hızınız değil. Dosyayı nereden indiriyorsunuz onu sordum. Hız j downloader ve idm de bir süre sonra yavaşlıyorsa indirdiğiniz yer sınırlı gönderiyordur orayı bi atın ona göre yorum yapayım.

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
Top Bottom