Neler Yeni

Süresiz IMEI Kayıdı yapan telefoncular zararlı mı ?

FareV

80+ Bronze
İkisini de yaptım silinmedi
ne zaman yaptırdın peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kayıt vs. yok resmi olarak. evraklar eksiğe düşüyor ileride kapanıyor ne zaman kapanır belli olmaz verdiğin 3-5k ile kalırsın. yurtdışı alıp 20k ya kayıt yaptırmak hâlâ mantıklı çünkü hertürlü daha ucuza geliyor (toplam 60 falan, 15 Pro Max) alacaksan al kayıt yap direk yasal olarak
yurt dışı giriş çıkışım son 1 sene içerisinde yok işte o yüzden işletemiyorum ki zaten zorunda kalmadığım süre boyunca 20-30k vermek istemiyorum

FareV

80+ Bronze

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar YD 15 Pro Max almayı düşünüyorum ve instagram'da süresiz imei kayıdını çok cüzzi miktarlara yaptıklarını açıklıyor (telefoncudan telefoncuya değişiyor ortalama 2700-3000₺) telefon alınca bu tarz yöntem ile kayıt yaptırmak mantıklı mı ?
Telefona herhangi bir zarar verir mi acaba ?
bilen varsa yardım edebilseniz sevinirim.
Hocam androide süresiz IMEI atılıyor da iPhone cihazlara nasıl atılıyor ya, mümkün mü?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
iPhone cihazlara kayıt yok bırakın iPhone u son çıkan hemen hemen bütün Android telefonlarada imei atılmıyor.
Samsung S23/24 Ultra gibi sağlam telefonlar dahil çoğu Xiaomi'lere de atılıyor diye biliyorum.

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Erdem Uğur Terzi
Samsung S23/24 Ultra gibi sağlam telefonlar dahil çoğu Xiaomi'lere de atılıyor diye biliyorum.
Samsung marka cihazlara Server Kaydı yapılıyor.
Xiaomi marka cihazların içi açılıp anakarta müdehale edilip kayıt yapılıyor.
Vivo
Oppo
OnePlus
Zte
Honor
Huawei
Bu 6 markaya da kayıt yapılmıyor.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Samsung marka cihazlara Server Kaydı yapılıyor.
Xiaomi marka cihazların içi açılıp anakarta müdehale edilip kayıt yapılıyor.
Vivo
Oppo
OnePlus
Zte
Honor
Huawei
Bu 6 markaya da kayıt yapılmıyor.
Hocam OnePlus'ı ben FB gruplarında görüyordum, diğerleri hakkında bilgim yok ancak Android cihazda bir yolu bulunup yapılabilir, iOS sıkıntı.

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Erdem Uğur Terzi
Hocam OnePlus'ı ben FB gruplarında görüyordum, diğerleri hakkında bilgim yok ancak Android cihazda bir yolu bulunup yapılabilir, iOS sıkıntı.
Yok üstadım saydığım 6 markanın son 3 sene de çıkardığı modellere kayıt yapılamıyor.
En son OnePlus 9 serisine kayıt yapıldı. Ondan sonra çıkan 10-11 ve 12 serisine kayıt yapılamıyor.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Yok üstadım saydığım 6 markanın son 3 sene de çıkardığı modellere kayıt yapılamıyor.
En son OnePlus 9 serisine kayıt yapıldı. Ondan sonra çıkan 10-11 ve 12 serisine kayıt yapılamıyor.
Onu bilmiyorum hocam, belki ben 9'u hatırlıyorumdur. Xiaomi, Samsung zaten gayet güzel, dewamke :cool:

Top Bottom