Neler Yeni

bilgisayarda Lenovo Anakart

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
bedirhan
arkadaşım masaüstü bilgisayar kullanıyor yakında sisteme ram ve ekran kartı upgrade yapıcağından anakartını sordum
anakartını bilmediğinden msinfo32 yazarak ss att
sisteem sku su olarak "Lenovo mt 90rc bu lenovo fm legion t5 26amr5" yazıyor fakat internette bunu yazarak hiçbirşey bulamadım arkadaşım bilgisayarı eskiden hazır olarak almış
anakart kaç mhz ram destekliyor kaç tane ram slotu var vs. nerden bakabilirim internette bulamadım

mehmettici

80+ Silver
arkadaşım masaüstü bilgisayar kullanıyor yakında sisteme ram ve ekran kartı upgrade yapıcağından anakartını sordum
sisteem sku su olarak "Lenovo mt 90rc bu lenovo fm legion t5 26amr5" yazıyor fakat internette bunu yazarak hiçbirşey bulamadım arkadaşım bilgisayarı eskiden hazır olarak almış
anakart kaç mhz ram destekliyor kaç tane ram slotu var vs. nerden bakabilirim internette bulamadim
işlemcisi ney sistemin

spaylayf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Samet Coşkun
anakart kaç mhz ram destekliyor kaç tane ram slotu var vs. nerden bakabilirim internette bulamadım
En detaylı şekilde bakmak için aida64 programını kullanabilirsin her şeyi gösteriyor (kaç mhz desteklediğini anakartın modelini kaç ram slotu olduğunu) 1-2 hafta ücretsiz kullanabilirsin

Top Bottom