Neler Yeni

ryzen 5 3600 ten ryzen 7 5700x e geçiş yaptım

samti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Öznurhan
ryzen 5 3600 ten ryzen 7 5700x e geçiş yaptım ezdebugda cpu ışığı yandı internette araştırdım anakartının biosunun güncellenmesi lazım olduğunu öğrendim güncellemeyi bilen birilerini yaptırayım diye dışarda birine götürdüm orada yaptık bilgisayar orada düzgün bir şekilde çalıştı fakat eve gelip bilgisayarı çalıştırmayı denediğimde yine ezdebug cpu ledi yandı

newaziz

80+
ryzen 5 3600 ten ryzen 7 5700x e geçiş yaptım ezdebugda cpu ışığı yandı internette araştırdım anakartının biosunun güncellenmesi lazım olduğunu öğrendim güncellemeyi bilen birilerini yaptırayım diye dışarda birine götürdüm orada yaptık bilgisayar orada düzgün bir şekilde çalıştı fakat eve gelip bilgisayarı çalıştırmayı denediğimde yine ezdebug cpu ledi yandı
Anakart modeli ne?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Murat Cemal
biosu sıfırla, bios pilini çıkartarak yap.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
3600 u tekrar tak, son Bios u yukle

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
biosu yüklerken işlemci ekran kartı ram takılı kalsın mı
Hepsi takılı olsun. Eski işlemcini takip, anakartinin sitesine gidip son biosu indiriyosun. Onu usb bellek e at. Sonra güncelle. Guncelledikten sonra yeni işlemcini kullanabilirsin. Bu en kolay olanı

samti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Öznurhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki neden ilk seferde çalışıp sonra çalışmamaya başladı

Top Bottom