Neler Yeni

Eski laptop için uygun parça önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Metin Kefelioğlu
İyi günler arkadaşlar elimde vefat etmiş halamdan kalma eski bir laptop var ve bunun bozulmasını istemiyorum, ama bir yandan da işlerimi de görsün istiyorum oyun,okul vs. Bunun için öneriniz var mıdır.
Özellikler:
İşlemci: intel i3 6006u
Ekran kartı: intel hd graphics 520
Ram: 4 GB
Depolama birimi ise HDD
Bu bilgisayar için ram ssd öneriniz var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erdem Kasapoğlu
İyi günler arkadaşlar elimde vefat etmiş halamdan kalma eski bir laptop var ve bunun bozulmasını istemiyorum, ama bir yandan da işlerimi de görsün istiyorum oyun,okul vs. Bunun için öneriniz var mıdır.
Özellikler:
Depolama birimi ise HDD
Bu bilgisayar için
Özellikler:
Depolama birimi ise HDD
Bu bilgisayar için ram ssd öneriniz var mıdır?
kanka ekran kartı dahilimi? Kanka rama çok gerek yok ama bi ssd alıp windowsuda onun içine kursan laptop 10snde açılır(eski laptoplar çok uzun sürede açılıyor) bide bataryası ölmüşse günlük kullanımda kablo taşımak sana dert olabilir laptopun ismiyle batarya aratıp bulabilirsin çok pahalı olmuyor zaten ssd olarak adata su650 ssdsini kullanabilirsin vaadettiği okuma yazma değerlerini veriyor(500 civarı)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Metin Kefelioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ram şu sebeple istiyorum; bilgisayar açıldığında görev yöneticisinden baktığım zaman kullanılabilir ram 1 GB yi geçmiyor geri kalanı sürekli bir işlem içinde. Rahatlatmak amaçlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,690
Üyeler
158,168
Son üye
féarless00
Top Bottom