Neler Yeni

30.000₺ laptop önerisi

atrovise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Barut
Macbook kullanıyorum normalde onun yanında 2. bir laptop olarak windows almayı düşünüyorum. Oyun ve yazılım için kullanmayı düşünüyorum. HP Victus modelleri güzel gözüküyor ancak çok fazla şikayet gördüm o yüzden tereddüt ettim. Eğer önerileriniz varsa okumak isterim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kerem Aktaş
Macbook kullanıyorum normalde onun yanında 2. bir laptop olarak windows almayı düşünüyorum. Oyun ve yazılım için kullanmayı düşünüyorum. HP Victus modelleri güzel gözüküyor ancak çok fazla şikayet gördüm o yüzden tereddüt ettim. Eğer önerileriniz varsa okumak isterim.
Laptop değil de bi pc kurmayı düşünebilirsiniz sanırım. Yazılım için zaten mac var. Ben yerinizde olsam ya konsol ya da pc düşünürdüm

atrovise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop değil de bi pc kurmayı düşünebilirsiniz sanırım. Yazılım için zaten mac var. Ben yerinizde olsam ya konsol ya da pc düşünürdüm
Üniversitede kullanmak için istiyorum ve aile evine gittiğimde yanımda götürüp oyun oynayabilmek istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kerem Aktaş
İlla laptop alacaksanız
https://tinyurl.com/4br7t7jh veya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üniversitede kullanmak için istiyorum ve aile evine gittiğimde yanımda götürüp oyun oynayabilmek istiyorum.
Haa anladım hocam

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kerem Aktaş
Biraz bütçe arttırımı yapabilirseniz
Victuslarda sorun yok. Sessiz ve serin çalışır. Tek eksisi ekranı 25ms. Valorantı csyi falan aşırı hardcore oynuyorsanız tatmin etmeyebilir ama eğlence ise gram fark etmezsiniz

ConquerorXIV

80+ Gold
bunu al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kerem Aktaş
HP'nin bu modelinde yazılımsal ve ekran sorunları olduğunu söylüyorlar bir bilginiz var mı?
Ekran sorunu diyenler kullanmamıştır. Kardeşime aldım ve çevremde kullanan çok vqr. Ekranı srgb değil ama ağır bir fark değil. 25ms var biliyorum fakat bunu anlaması imkansız gibi. Yukarda dediğim gibi aşırı hardcore oynamıyorsanız valo cs falan anlamanıx imkansız.

atrovise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Barut
Ekran sorunu diyenler kullanmamıştır. Kardeşime aldım ve çevremde kullanan çok vqr. Ekranı srgb değil ama ağır bir fark değil. 25ms var biliyorum fakat bunu anlaması imkansız gibi. Yukarda dediğim gibi aşırı hardcore oynamıyorsanız valo cs falan anlamanıx imkansız.
tammadır teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kerem Aktaş
Yazılımsal olarak sıkıntı var mı bilmiyorum. Ama oyun sürücğ olarak omen gaming hub kullanıyor ve bu da büyük bir artı

ConquerorXIV

80+ Gold
Top Bottom