Neler Yeni

XBOX SERİES S ÇÖZÜMÜ İÇİN YARDIM LAZIM

§OWL§

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğberk
2.el bir Xbox Series S alacağım, satıcı ürünü 2021 yılında alıp ortalama 3 ay kadar kullanıp kenara koymuş ve yaklaşık 3 yıl kadar kullanmamış ürünü o zaman ithalatçı garantili almış tabii garantisi fln bitmiş yani sözün özü ürün alınır mı ya da alıp içini temizleyip termal macunu yenilenirsem nasıl olur?

Shourd

80+ Silver
2.el bir Xbox Series S alacağım, satıcı ürünü 2021 yılında alıp ortalama 3 ay kadar kullanıp kenara koymuş ve yaklaşık 3 yıl kadar kullanmamış ürünü o zaman ithalatçı garantili almış tabii garantisi fln bitmiş yani sözün özü ürün alınır mı ya da alıp içini temizleyip termal macunu yenilenirsem nasıl olur?
fiyatı nasıl güzel fiyat ise param güvende ile veriyorsa al gelince bi test et sorun varmı diye

§OWL§

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyatı nasıl güzel fiyat ise param güvende ile veriyorsa al gelince bi test et sorun varmı diye
Hocam fiyatı piyasanın altında adam paradan yana sıkıntım yok dedi aynı şehirdeyim o yüzden yanına gidip alacağım pg ile alırsam +500 TL o yüzden

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
icardi
Elden dene al. Kullanılmamış zaten

§OWL§

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğberk
Elden dene al. Kullanılmamış zaten
Bende öyle düşünüyorum ama Ürün uzun süredir açılmadığı için yaklaşık 1 saat bile test etsem aldıktan sonra sorun çıkarmasından korkuyorum

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Ali
Fiyatlar bu kadar uçmadan önce Xbox One S gittim bir arkadaştan aldım. O zaman PS4 2.elde 2000 liraydı. Xbox One S 1300 liraya geldi.

İki sene net çocuk kullanmış. İki senedir de ben kullanıyorum. Maşallah taş gibi çalışıyor. Almadan önce makineyi zorlayacak güncel bir oyun açın. FIFA 23, Forza Horizon, Cyberpunk veya RDR2 fark etmez. Sohbet ederken tuşları deneyip makinenin anormal bir fan sesi, drop veya kapanma sorunu var mı bakın. WiFi, Lan girişi ve USB girişlerini deneyip gerisi sizin şansınız..

§OWL§

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğberk
Fiyatlar bu kadar uçmadan önce Xbox One S gittim bir arkadaştan aldım. O zaman PS4 2.elde 2000 liraydı. Xbox One S 1300 liraya geldi.

İki sene net çocuk kullanmış. İki senedir de ben kullanıyorum. Maşallah taş gibi çalışıyor. Almadan önce makineyi zorlayacak güncel bir oyun açın. FIFA 23, Forza Horizon, Cyberpunk veya RDR2 fark etmez. Sohbet ederken tuşları deneyip makinenin anormal bir fan sesi, drop veya kapanma sorunu var mı bakın. WiFi, Lan girişi ve USB girişlerini deneyip gerisi sizin şansınız..
Yazdıklarınız çok doğru fakat tek bir sorun var satıcı şu anda cihazda gamepass kullanmıyor bu yüzden ücretsiz oyunlardan birini deneyeceğim mecburen cod Warzone olabilir fortnite olabilir ya da Pes 2024 olabilir siz hangisini denememi önerirsiniz?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Ali
Cod iyidir hocam. Yarım saate makine tamam yada devam işareti verir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,866
Üyeler
153,454
Son üye
bugrakyel
Top Bottom