Neler Yeni

Full body program önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Selamlar bir salona yazıldım tekrardan amacım kilo vermek kilom 103 boyum 186 ilk haftalarda full body yapılıyor sanırım vücudu isindirmak için sizden ricam iyi bir sıkı program önerisi ve malum aile evinde yaşadığım için ne yapılırsa o yeniliyor ama genellikle karbonhidrat ağırlıklı yemekler yapılıyor bu yüzden beslenme konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Selim Ege Aydemir
Selamlar bir salona yazıldım tekrardan amacım kilo vermek kilom 103 boyum 186 ilk haftalarda full body yapılıyor sanırım vücudu isindirmak için sizden ricam iyi bir sıkı program önerisi ve malum aile evinde yaşadığım için ne yapılırsa o yeniliyor ama genellikle karbonhidrat ağırlıklı yemekler yapılıyor bu yüzden beslenme konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.
salondakiler yardımcı olacaktır çalışanlar, sor gittiğinde

kerem70

80+
machine sholdur press
Dumbell front raise
Lat pulldown machine
Seated row machine bu her salonda olmayabiliyor vardır bence
Biceps curl machine
Hammer curl

2 gün bacak göğüs arka kol
Leg press
Leg extension
Chest press machine
Chest fly machine
seated two arm dumbell triceps
Rope pushdown
Bunların hepsini 4x10 3x10 şeklinde yapabilirsin ama adaptasyon için 4 set bence daha iyi ben önceden yapıyodum baya diyorsan two arm dumbell yerine skullcrusher koymanı tavsiye ederim

Sağlam bir kardiyoda yap

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
PT yok mu orada? Ona sorman daha faydalı olur.

Bodyci adam tavuk pşlav yer

kerem70

80+
diyet içinde yemeklerini kendin yapman gerek airfryer varsa zaten pilavını tavuğunu rahat yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Akın
İlgilendiği Kategoriler
fitness sipor
sipor güzel ama proteyin tuzu kullanma kalbin durur benden demesii

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
PT yok mu orada? Ona sorman daha faydalı olur.
Mahalle salonu olunca olmuyor görmedim orada kimseyi bende sizlere sorayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlam bir kardiyoda yap
Kaç dakika hız eğim ne olması gerek yürüyüş mü önerirsin yoksa koşmayı mı

Bodyci adam tavuk pşlav yer
Yazdıklarımı okumadın galiba ailem ile yaşıyorum ve maalesef ne gelirse onu yiyebiliyorum bende sordum bu yüzden neler ile beslenebilirim diye

Mahalle salonu olunca olmuyor görmedim orada kimseyi bende sizlere sorayım dedim

Kaç dakika hız eğim ne olması gerek yürüyüş mü önerirsin yoksa koşmayı mı

Yazdıklarımı okumadın galiba ailem ile yaşıyorum ve maalesef ne gelirse onu yiyebiliyorum bende sordum bu yüzden neler ile beslenebilirim diye
Protein tozu al sabah protein tozu ile başla güne aradada bı öğün daha yap koşu bandında önerim kilona göre eğim yapmadan ,8-10 km

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
machine sholdur press
Dumbell front raise
Lat pulldown machine
Seated row machine bu her salonda olmayabiliyor vardır bence
Biceps curl machine
Hammer curl

2 gün bacak göğüs arka kol
Leg press
Leg extension
Chest press machine
Chest fly machine
seated two arm dumbell triceps
Rope pushdown
Bunların hepsini 4x10 3x10 şeklinde yapabilirsin ama adaptasyon için 4 set bence daha iyi ben önceden yapıyodum baya diyorsan two arm dumbell yerine skullcrusher koymanı tavsiye ederim
Hocam bu bahsettiğiniz bazı aletler yok sanırım o yüzden daha basit her yerde olabilecek bir program düzeni olursa sevinirim

Top Bottom