Neler Yeni

Anakartta ethernet portum sanırsam yandı.

favdrizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hamza Yağız
Öncelikler merhabalar.

Geçtiğimiz günlerde Karadenizde yaşanan kuvvetli fırtınadan ötürü modemimiz yanmıştı.Asus Prime B660M A WIFI D4 anakartımda buna bağlı olan ethernet kablosu da bilgisayara takılıydı. Ethernet aygıtı düzgün çalıştırılamadı gibi bir hata alıyorum. Işıkları da yanmıyor. Garantim mevcut. Sizce bu garanti ile yapılır mı? Yardımınıza ihtiyacım var.

pfs.png

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Sorunlarımız aynı değil
Modem yandıysa tedaştan para iadesi vs isteyebilirsin belki zararını da onlardan temin edebilirsin. Anakart portun da muhtemelen yanmıştır garanti kapsamında yaparlar mı bilemiyorum bence gönder portum çalışmıyo dersin belki değiştirirler.

Kablo belki problemlidir başka kablo var mı deneyebileceğin

favdrizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hamza Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem yandıysa tedaştan para iadesi vs isteyebilirsin belki zararını da onlardan temin edebilirsin. Anakart portun da muhtemelen yanmıştır garanti kapsamında yaparlar mı bilemiyorum bence gönder portum çalışmıyo dersin belki değiştirirler.

Kablo belki problemlidir başka kablo var mı deneyebileceğin
Bu gün asusla iletişime geçeceğiz, umarım bunu yaparlar. Yoksa daha garantisi yesyeni olan bir bilgisayarı heba etmek istemiyorum

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bu gün asusla iletişime geçeceğiz, umarım bunu yaparlar. Yoksa daha garantisi yesyeni olan bir bilgisayarı heba etmek istemiyorum
Fırtına oldu yandı falan deme bozuldu bi anda anlamadım de bence. Gerçi kablodan olsa öyle bi hata vermez kesin anakartta bi arıza mevcut.

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Çağatay Emir
Aynısı bir kaç yıl önce başıma gelmişti. Bundan sonra en ufak bir gök gürültüsünde tüm kabloları çekiyorum.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

favdrizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hamza Yağız
Yani bırak onlar anlasın anlıyolarsa :D öyle diyim. Düzgün yapsaydınız da yanmasaydı kullanıcı hatasılık bi durum yok ortada
garantiye girer mi yani sana bunu anlatmaya çalışıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya'dan almıştım, orada çalışan bir tanışım var arayıp durumu söylediğimde bu garanti kapsamına girmez dedi, bilmiyorum.

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Durmuş T.
Sen servise gönder birden çalışmayı durdurdu internet bağlantısı koptu vs. de o söylediğin şeylerden bahsetme.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
garantiye girer mi yani sana bunu anlatmaya çalışıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya'dan almıştım, orada çalışan bir tanışım var arayıp durumu söylediğimde bu garanti kapsamına girmez dedi, bilmiyorum.
Girmeyebilir ama denemeye değer boşver sen gönder ama yandı etti deme çalışmıyo driver ffalan indirdim kaldırdım olmadı yaz onlar baksın :D

Top Bottom