Neler Yeni

Sıcak Fırsatlardaki Gereksiz Kalabalık

liluzivert

80+ Bronze
Aşağıdaki fotoğraftaki gördüğünüz arkadaş ve bu mentalitedeki diğer arkadaşlar yüzünden sıcak fırsatlarda gereksiz bir kalabalık oluyor. Bu kalabalığın önüne geçmek için foruma en az miktar süre kayıt olunmuş olması gerektiğini düşünüyorum. Telefon doğrulaması da istenebilir. Bana çoğunuzun katıldığını düşünüyorum, eğer katılıyorsanız ifade bırakıp görüşünüzü yazarsanız güzel olur, belki moderatörler ilgiyi görünce onaylar bu fikri.
IMG_3862.jpeg

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,047
İsim
uwu
Konu açmak için telefon numarası doğrulaması gelmeli yada bi form gibi bir şey olacak ona göre onaylanacak eskisi gibi hesap açılıp reklam yapanlar yok

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Tekin Ayber
sakızın bile burda sıcak fırsat tanıtımı oluyor :D
Yazık aslında, sanki millet bu kadar önemsiyor ... Forum gereksizler forumu gibi bu alanda bence.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Konu açmak için telefon numarası doğrulaması gelmeli yada bi form gibi bir şey olacak ona göre onaylanacak eskisi gibi hesap açılıp reklam yapanlar yok
Mavi ve yeşil forumdaki gibi konu onaylama sistemi gelmeli. Ve kurallar daha katı olmalı. 2 veya 3 kere kategoriden alakasız konu açana 1 ay yasaklama mesela. Normalde burda sadece uyarı veriyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bossurtucu
Aşağıdaki fotoğraftaki gördüğünüz arkadaş ve bu mentalitedeki diğer arkadaşlar yüzünden sıcak fırsatlarda gereksiz bir kalabalık oluyor. Bu kalabalığın önüne geçmek için foruma en az miktar süre kayıt olunmuş olması gerektiğini düşünüyorum. Telefon doğrulaması da istenebilir. Bana çoğunuzun katıldığını düşünüyorum, eğer katılıyorsanız ifade bırakıp görüşünüzü yazarsanız güzel olur, belki moderatörler ilgiyi görünce onaylar bu fikri.
Alıntıyı görüntüle
kesinlikle çok varlar bir ayar çekilmesi lazım

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Onaylamalı sistem gelirse ek olarak mod gerekcek. Bence gerek yok zaten modlar yeterince kadar ilgileniyorlar.

Top Bottom