Neler Yeni

Yardım MSI RTX 4060TI 16GB 3x vs MSI RTX 4070 12GB 3x

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Erdem çay
Almayacağım tek ekran kartı açıkcası amd hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD ekran kartlı bilgisayar almıştım bundan önce açıkcası çok sorun yaşadım o yüzden AMD ekran kartlarına biraz tövbeli gibiyim. 4070 alacağım çok teşekkür ederim.
4070 super var bu fiyatlara

Plenks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Berat K.
Ramler RGB olmasına gerek yok mhz yüksek bir şey arıyorum açıkcası bundan dolayı anakart değişimi şuan için çok büyük meblaya yol açacağı için :D ilerleyen süreç için düşünüyorum aklımda
Bütçe nedir hocam

Birde hemen alacaksanız şuan vatanda 4070 süper indirime girmiş kaçırmayın derim hocam. https://www.vatanbilgisayar.com/msi...lim-white-12gb-gddr6x-192bit-ekran-karti.html

Attığın 4070 fiyatına 4070 süper var ayrıca 40$ steam kod da hediye.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Kaan
Bütçe nedir hocam

Birde hemen alacaksanız şuan vatanda 4070 süper indirime girmiş kaçırmayın derim hocam. https://www.vatanbilgisayar.com/msi...lim-white-12gb-gddr6x-192bit-ekran-karti.html

Hocam taksit üzeri satın alım gerçekleştiriyorum ve kartım sadece hepsiburada sitesinde taksitlendirme yapıyor :D ram konusuna gelecek olursak fiyat az önceki attığım ramler gibi bir fiyat olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Kaan
Bütçe nedir hocam

ramler konusunda dönüş sağlamadın hocam :D bir de hocam unuttum söylemeyi de 750w yetermi? psu olarak şuan 750w mevcut bilgisayarda takılı arttırmalı mıyım?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Almayacağım tek ekran kartı açıkcası amd hocam :)

AMD ekran kartlı bilgisayar almıştım bundan önce açıkcası çok sorun yaşadım o yüzden AMD ekran kartlarına biraz tövbeli gibiyim. 4070 alacağım çok teşekkür ederim.
Hocam AMD'nin şuan çoğu sorunu giderildi. Özellikle 7000 serisinde sorun yaşayacağınk sanmıyorum o yüzden 7900gre daha mantıklı olur. Yine inatla nvidia istersen 4070'in üstüne az para koy 4070 super al çok daha iyi bir kart

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Kaan

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Eymen

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için psu 750w yazdığım ekran kartı ve işlemci için yeterli olacak mı?
Sana şöyle bir öneri, sistemine kaç W güç gerektiğini hesaplamak için şunları yap:
- "[ekran kartı adı] TDP" Google da arat
- "[işlemci adı] TDP" Google da arat
Üstteki iki değeri topladıktan sonra 200-300 ekle sisteminin en fazla ihtiyaç duyacağı güç yaklaşık olarak ortaya çıkıyor

Plenks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Berat K.
Hocam taksit üzeri satın alım gerçekleştiriyorum ve kartım sadece hepsiburada sitesinde taksitlendirme yapıyor :D ram konusuna gelecek olursak fiyat az önceki attığım ramler gibi bir fiyat olabilir.
Anladım hocam

ramler konusunda dönüş sağlamadın hocam :D bir de hocam unuttum söylemeyi de 750w yetermi? psu olarak şuan 750w mevcut bilgisayarda takılı arttırmalı mıyım?
Hocam unutmuşum kusura bakmayın. 750w yeterli olur diye tahmin ediyorum ama yinede arkadaşların attığı siteden bir kontrol edin

Hocam attığınız ramlar o fiyatlarda en iyisi olarak gözüküyor rakip olarak rgbsiz model var bir tek 1000tl daha ucuz. https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...-cl18-f4-4000c18d-64gvk-fiyati,902284328.html

Son düzenleme:
Top Bottom