Neler Yeni

Mavi Ekran i9 14900KS MAVİ EKRAN VGK.SYS

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

AhmetYSF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
AhmetYSF
Sistem aşşağıdaki görselde daha yeni alındı mavi ekran veriyor kasayı teknik servise gönderdim testleri yaptılar donanımsal bir şey yok dediler mavi ekran kodu vgk.sys
İnternetten baktığımda riot vanguard dan olabiliyormuş ama vanguardı sildim yükledim aynı yardım edermisiniz

Ekler

• Screenshot_2024-08-30-16-48-55-172_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-30-16-48-55-172_com.android.chrome.jpg
    350.5 KB · Hit: 21
  • IMG_20240830_170237.jpg
    IMG_20240830_170237.jpg
    826.8 KB · Hit: 19

AxellQR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif
Sistem aşşağıdaki görselde daha yeni alındı mavi ekran veriyor kasayı teknik servise gönderdim testleri yaptılar donanımsal bir şey yok dediler mavi ekran kodu vgk.sys
İnternetten baktığımda riot vanguard dan olabiliyormuş ama vanguardı sildim yükledim aynı yardım edermisiniz
Isıyla ilgili olabilir, 14900'ün aşırı ısınma problemi var. Soğutucu ne kullanıyorsun ve işlemci ısısını kontrol ediyor musun?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,583
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
HasHoca
Almadan araştırsaydın iyiydi . Geçmiş olsun

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
servis yok deyince sorun yok olmuyor malesef. imzamdaki bilgisayarı 2. kez servise gönderdim sorun var diye. tahmin et noldu 1. servise gidişince sıkıntı yok dediler geri gönderdiler. 2. serviste geldi ve ekran kartı arızalıymış dediler. bilmem anlatabildim mi

Hypc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
İbrâhim Halil
Son bios güncellemesi yapıldı mı?

AhmetYSF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
AhmetYSF
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios güncel bu arada sistem benim değil bı abimin bende kendisine Intel işlemcilerde sorun var dedim ama AMD hiç kullanmadığı için iyi değil sanıyor yani işlemci ile alakalı olduğunu bende biliyorum sorunu nasıl düzeltirim onu öğrenmek istiyorum

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Toprak
Bios güncel bu arada sistem benim değil bı abimin bende kendisine Intel işlemcilerde sorun var dedim ama AMD hiç kullanmadığı için iyi değil sanıyor yani işlemci ile alakalı olduğunu bende biliyorum sorunu nasıl düzeltirim onu öğrenmek istiyorum
İşlemci hasar aldı ise geçmiş olsun düzelmez. Eğer işlemci hasar almadıysa microcode güncellemesi ile düzeltebilirsiniz.

AhmetYSF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
AhmetYSF
İşlemci hasar aldı ise geçmiş olsun düzelmez. Eğer işlemci hasar almadıysa microcode güncellemesi ile düzeltebilirsiniz.
Mavi ekrandan hasar alabilirmiki işlemci birde microcode güncellemesini nasıl yapabilirim bios update ile olmuyormu zaten otomatik

xTURANN

80+ Silver
Mavi ekrandan hasar alabilirmiki işlemci birde microcode güncellemesini nasıl yapabilirim bios update ile olmuyormu zaten otomatik
Olaya mavi ekran olarak bakarsan, hasarın H'sini almaz. Lakin Aşırı Sıcaklık, Güç Tüketimine bağlı olarak Fiziksel hasar alıyor işlemci. TR'de Düzelttirmen İmkansız. Ancak Intel düzeltir.

Yapabileceğiniz en iyi şey iade etmek. İade edin, AMD Sisteme geçin. Valorantta oynuyorsanız AMD 7800X3D Dünyanın en iyi oyun işlemcisi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom