Neler Yeni

Konsere gitmek boş iş mi

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,298
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
İnsanların eğlencesine, konserlere laf atanlar genelde o ortama giremedikleri için sinirli ve ağır asosyal oluyorlar. Oranın havasını nereden bileceksiniz şarkıları bile bilmenize gerek yok amacın arkadaslarinla eğlenmek.
ben kayranin konserinde bir ay falan once cikab albumundeki tum sarkilari ezbere soyledigim icin bana mikrofon uzatip kamerama bakiyordu kayra o derece... sahnenin en onundeydim baktim ayakta olmuyor artik oturdum koca subwoofer'in ustune... yanimdakilerle tanistim, bana bira icmeyecekleri icin bilete dahil olan pullarini verdiler, kayranin dj'i arkadan gelip bize birer bardak kaparsak eger viski verebilecegini soyledi..

neler neler yani. sevdigin ve dinledigin biriyse tek basina da gitsen cok egleniyorsun. ek olarak kanaatimce bedava konsere gidilmez.

Pukiina

80+
Bomboş iş hocam. Geçenlerde Emre Fel gelmiş konser de ücretsizdi ki ücretli olsa da aynı hikaye dönüyor. Birbirlerini ezercesine umursamadan deli gibi eze geçe o konseri izlemeye geliyorlar. Onu da geçtim her türden insan var. Kimsenin niyeti belli değil. Herkes Bi dip dibe birbirlerine saygı yok bir şey yok. Alt üstü sen ben gibi olan bir insana bu kadar agucuk bugucuk yapmak bana saçma geliyor açıkcası.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,685
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
ben kayranin konserinde bir ay falan once cikab albumundeki tum sarkilari ezbere soyledigim icin bana mikrofon uzatip kamerama bakiyordu kayra o derece... sahnenin en onundeydim baktim ayakta olmuyor artik oturdum koca subwoofer'in ustune... yanimdakilerle tanistim, bana bira icmeyecekleri icin bilete dahil olan pullarini verdiler, kayranin dj'i arkadan gelip bize birer bardak kaparsak eger viski verebilecegini soyledi..

neler neler yani. sevdigin ve dinledigin biriyse tek basina da gitsen cok egleniyorsun. ek olarak kanaatimce bedava konsere gidilmez.
Bedava konserlerde her koldan insan olur ve aşırı kalabalıktır. Parasıyla gidecen. Bir de bildiğin sanatçıysa pestilin çıkıyor. Bilmediğin sanatçı olsa bile gidilir yani. Üniye bizim ayağımıza da geliyorlardı oranın ortamı iyi oluyordu çünkü hepsi unili.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
bence bos is

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Kendi zevklerinize ve fikirlerinize uymayan aktivitelere boş iş demeyi bıraksanız keşke. Sen aç spotify'ını youtube'unu dinle müziğini. İnsanlar canlı dinlemek, arkadaşlarıyla güzel vakit geçirmek için gidiyor ve eğleniyor.

Mert

80+ Silver
Bedava konsere ne zaman gitsem pişman oluyorum, kolay kolay gitmem. Fakat sanatçısına göre konserler oldukça keyifli aktiviteler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Boş iş gibi ergen kaynıyor bedava olan konsere de aynı para verenler hepten ayrı zaten internete düşecek bir ton insan kaynıyor ergen ergen dans ediyorlar kesinlikle boş iş.
Sana katılıyorum gerçekten boş iş
Kaç tane tanıdık var okuldan kendilerine elletmek için gidiyorlar kızların %99u bu yüzden gidiyor zaten

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,140
İsim
Furkan ŞENGÜL
AAAAAAA AAAAAA ARABAM DAÇYA AAAAAAAA GİDİYORUM ÇİF KALE MAÇYA AAAAAAAAAAA ARAAAAABAAAAAAMMMMMM

verctoisgonnaback

80+ Bronze
Hayko Cepkin gibi sahnenin hakkını veren, görsel efektlerden ve canlı performanstan kaçınmayan, gerçekten orada olanlara bir şeyler katmak için çabalayan gerçek sanatçıların konserlerine gidersen bir sonrakini dört gözle beklersin diye düşünüyorum. Arkadaşların da dediği gibi, önemli olan kimin konserine gidildiği.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kimin konserine gideceğime bağlı. Örneğin level C5 knoktar gibi adamların konserleri tamamen zaman kaybı. Onlara gideceğine evde mastürbasyon yapmak daha verimli olurdu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom