Neler Yeni

RTX 4070Tİ SUPER İLE TOPLAMA BİLGİSAYAR ÖNERİSİ? 12700KF UYGUN MUDUR? YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Merve
Merhaba,

Intel İ7 12700KF işlemci ile RTX4070Tİ SUPER 16GB ekran kartlı sistem uygun olur mu? Darboğaz problemi yaşanır mı?
Sizce aşağıda eklediğim sistem nasıldır? Kendim bazı parçaları özelleştirerek oluşturdum. Parçaların anakartla uyumları nasıldır? Bütçem max 55K. Bu sistemle bütçemi aştım bile bir tık. Sadece fan soğutma yeterli midir? Sıvı soğutma şart mıdır?
Genel olarak yardımlarınızı rica ederim.

Teşekkürler.

11.PNG

Ekler

• 11.PNG
    11.PNG
    49.3 KB · Hit: 13

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba,

Intel İ7 12700KF işlemci ile RTX4070Tİ SUPER 16GB ekran kartlı sistem uygun olur mu? Darboğaz problemi yaşanır mı?
Sizce aşağıda eklediğim sistem nasıldır? Kendim bazı parçaları özelleştirerek oluşturdum. Parçaların anakartla uyumları nasıldır? Bütçem max 55K. Bu sistemle bütçemi aştım bile bir tık. Sadece fan soğutma yeterli midir? Sıvı soğutma şart mıdır?
Genel olarak yardımlarınızı rica ederim.

Teşekkürler.

Alıntıyı görüntüle
Hocam intelden uzak durun ben size şimdi öneriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000015359.jpg

@kyzeal Komik olan ne

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Merve
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam intelden uzak durun ben size şimdi öneriyorum

Alıntıyı görüntüle

@kyzeal Komik olan ne
Hocam merhaba öncelikle teşekkürler emeğiniz için. Bu tarz Palit falan bu markalara bir türlü güvenemiyorum. Bu kadar parayı vermişken içimin rahat olacağı, bilindik markalar olsun istiyorum. Benim attığım sistemde sizce işlemci ve ekran kartı ne derece iyi çalışır sizce?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam merhaba öncelikle teşekkürler emeğiniz için. Bu tarz Palit falan bu markalara bir türlü güvenemiyorum. Bu kadar parayı vermişken içimin rahat olacağı, bilindik markalar olsun istiyorum. Benim attığım sistemde sizce işlemci ve ekran kartı ne derece iyi çalışır sizce?
Hocam palit gayet güvenilir ve iyi bir marka bana güvenin gamepowerdan iyidir attığım sistemi alın ekstra olarak para varsada kasayı vento ssdyi de twinmos yapın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,548
Üyeler
158,131
Son üye
azizs11
Top Bottom