Neler Yeni

Asus Dual Rtx 3060 Isinma Sorunu

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
evet bu neden böyle ? Arkadaşımda aynısını söyledi. Şuan inanamıyorum ya... Nasıl düzelteceğim bu değerleri ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

korkutma beni... :(

hayır boşta şuan ve hala değer aynı
hocam çok kullanma ya cipi bozarsın yada vram ya güvenilir asus serivisine ver ( ben asla önermem nedenini isterseniz yazarım)

evet bu neden böyle ? Arkadaşımda aynısını söyledi. Şuan inanamıyorum ya... Nasıl düzelteceğim bu değerleri ?

korkutma beni... :(

hayır boşta şuan ve hala değer aynı
kasa camlarını açıp dener misin hocam ve sana zahmet kasa fotosu varmı acaba merak ettim

tnystarkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mert durak

Ekler

• 2323232323.PNG
    2323232323.PNG
    211 KB · Hit: 8

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,301
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
kasa modeli de bu
hava akışı zaten kötü kasanın hocam istediğin kadar iyi tak fanları bende de vardı sattım kurtuldum çok kötü değil ama mesh kasa kadar asla iyi değil hava akışı fanlarıda kötü çünkü iyi fan taksan güzel olur bir miktar daha tavsiyem camları sök dene

tnystarkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mert durak
hocam çok kullanma ya cipi bozarsın yada vram ya güvenilir asus serivisine ver ( ben asla önermem nedenini isterseniz yazarım)

kasa camlarını açıp dener misin hocam ve sana zahmet kasa fotosu varmı acaba merak eM
3060 Dual eğer mini olan değilse ısınmıyor zaten güç tüketimi düşük.
Peki boştayken 7500mhz olması bu kadar ısıtması normal mi ? Arkadaşın sistem boşta 2300mhz değeri var

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan

tnystarkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mert durak
hava akışı zaten kötü kasanın hocam istediğin kadar iyi tak fanları bende de vardı sattım kurtuldum çok kötü değil ama mesh kasa kadar asla iyi değil hava akışı fanlarıda kötü çünkü iyi fan taksan güzel olur bir miktar daha tavsiyem camları sök dene
Deneyeeceğim... Bir de anlamadığım anakartta ekran kartı yuvasının orasında sarı ikaz lambası yanıyor ssönüyor yanıyor sönüyor. Ben bu durumu ilk aldığım zamanlarda incehesabı arayarak anlatmıştım. Bana normal dediler sıkıntı yok dediler ama inanmıyorum. Neden sarı ikaz lambası yanar yanar söner o kısımda ?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
Deneyeeceğim... Bir de anlamadığım anakartta ekran kartı yuvasının orasında sarı ikaz lambası yanıyor ssönüyor yanıyor sönüyor. Ben bu durumu ilk aldığım zamanlarda incehesabı arayarak anlatmıştım. Bana normal dediler sıkıntı yok dediler ama inanmıyorum. Neden sarı ikaz lambası yanar yanar söner o kısımda ?
anakart modeli nedir birde ışığın yanında yazı yazması lazım ama

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,301
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ekran kartının dibindeyse sorun değil bazı anakartlarda var o.

tnystarkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mert durak
Ekran kartının dibindeyse sorun değil bazı anakartlarda var o.
evet evet hemen dibinde o soket kısmının ağzında kalıyor

Anlamadığım diğer nokta bu mhz değeri neden böyle yüksek sistem boşta olamasına rağmen ?? :blobdance:

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
evet evet hemen dibinde o soket kısmının ağzında kalıyor

Anlamadığım diğer nokta bu mhz değeri neden böyle yüksek sistem boşta olamasına rağmen ?? :blobdance:
acaba crack oyun yüklemiş olabilir misinde sistemde mining yapılıyor olabilirmidir kidir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,940
Üyeler
156,998
Son üye
Nnisanur
Top Bottom