Neler Yeni

23.999TL! Samsung Odyssey Neo G8 32" 1 ms 4K Curved Pivot 240 Hz Oyuncu Monitörü

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baris Emre

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mehmetinde dediği gibi OLED alınır bu paraya

Bunu alırım daha iyi. 32 inc olmayıversin.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
eyyüb
oledler geldi eritmek zorundalar çünkü çeşit çeşit ürütim başladı oledden sonra yeni teknoji çıkarsa ips satışları bile yerle bir olur.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Herkes OLED >>>>>> konuşmuş. Bu kafayı anlamış değilim. OLED'in bir çok problemi var başta burn-in olmak üzere, dikkatli kullanılması gerekiyor. Pek çok kişi bu yüzden tercih etmek istemiyor. Mini-LED de en iyi alternatif. Ve Mini-LED'in de OLED'e üstün olduğu konular da var: parlaklık vb...

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baris Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkes OLED >>>>>> konuşmuş. Bu kafayı anlamış değilim. OLED'in bir çok problemi var başta burn-in olmak üzere, dikkatli kullanılması gerekiyor. Pek çok kişi bu yüzden tercih etmek istemiyor. Mini-LED de en iyi alternatif. Ve Mini-LED'in de OLED'e üstün olduğu konular da var: parlaklık vb...
Gardaşım ben yoruldum anlatmaktan, farkettiysen cevap bile vermedim. Bu fiyata oled alırımcılar, bu monitörü düz va sanıyorlar. 😂

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Baran Kut
Anlatamazsın hocam OLED is the best :kekw:

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ahmet Oz
Bu monitöre bu parayı vereceğime OLED'i deneyimlerim demek istemiş olabilir arkadaş.

Elbette her teknolojinin kendisine göre avantaj ve dezavantajları var.

Ben de yıllarca özellikle TV konusunda çevreme kesinlikle OLED tavsiye etmedim.

Ama oyun olunca bunu deneyimlemek istedim; her ne kadar OLED'in dezavantajlarını bilsem de kendimi maalesef durduramadım.

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baris Emre

Arondir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
omer
Şöyle şeyler eşu paraları vermeyin arkadaşlar yazıktır milli servet gidiyor nolur 5-6klık bir monitör alsanız. Birinin bunu dile getirmesi lazım artık para kazanmıyorsanız böyle şeyler kesinlikle son kullanıcın ın kullanacagı şeyler değil. Bir kesim var ülkede onlara dokunmuyor bu paralar tamam oke zenginsinizde yazıktır be milli servet .

Top Bottom