Neler Yeni

Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP158 R5-7535HS 8 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 22.799₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Jiyu no Tame Ni
Knk Lenovo çok düşünme yalnız adaptör değişimi filan yapman lazım teknik servisten şarjdayken pilde azalma olmaması için
Lenovo modelini daha çok sevdim , önceden de hep lenovo gaming 3 almak istiyordum.
Adaptör için kendi adaptörümü verip 2 hafta beklemek zorunda olmasam direkt alırdım.
Fakat 2-3 hafta ne kullanacağım adaptörsüz , uzun bir süre.
Asus'un bu modelini önerdiler fakat yıllardır asus tuf ısınan ve önerilmeyen bir model. Wifi kart sorunu da varmış.
Cihaz tv ali abi de bu modeli önerdi bana fakat çok kararsızım. https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000068RZ7H

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alparslan Koç
Lenovo modelini daha çok sevdim , önceden de hep lenovo gaming 3 almak istiyordum.
Adaptör için kendi adaptörümü verip 2 hafta beklemek zorunda olmasam direkt alırdım.
Fakat 2-3 hafta ne kullanacağım adaptörsüz , uzun bir süre.
Asus'un bu modelini önerdiler fakat yıllardır asus tuf ısınan ve önerilmeyen bir model. Wifi kart sorunu da varmış.
Cihaz tv ali abi de bu modeli önerdi bana fakat çok kararsızım. https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000068RZ7H
O adamı pek takma yalan yanlış şeyler yapıyor sen lenovoyu al adaptör değişimi yap yalnız hindistan ürünü olup olmadığını kontrol et

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Jiyu no Tame Ni
O adamı pek takma yalan yanlış şeyler yapıyor sen lenovoyu al adaptör değişimi yap yalnız hindistan ürünü olup olmadığını kontrol et
şu an cihaz tv discord kanalına mesajını gösterdim , testlerini yayında yapıyor adam neden yanlış şeyler yapıyor dedin acaba söyler misin ? bilmiyorsam öğrenmiş olurum , hindistan konusunda bir bilgim yok. Peki adaptör konusunda daha kısa sürede 230w almak için ne yapmalıyım ?

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar
@Çesty laptop bakıyordun bu konuya bir bak istersen. Konunun ana başlığı olan laptop fiyatına göre iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alparslan Koç
şu an cihaz tv discord kanalına mesajını gösterdim , testlerini yayında yapıyor adam neden yanlış şeyler yapıyor dedin acaba söyler misin ? bilmiyorsam öğrenmiş olurum , hindistan konusunda bir bilgim yok. Peki adaptör konusunda daha kısa sürede 230w almak için ne yapmalıyım ?
Hindistan ürünlerinde anakartta sorun çıkıyor adam yayında test yapıyor ama bir çok şey yanlış veya ayarlı değil kısa süreli ayrıca istersen @Ruffian ustamız sana daha iyi açıklar adam pek işinin ehli değil sadece sponsor kasan biri

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Jiyu no Tame Ni
Hindistan ürünlerinde anakartta sorun çıkıyor adam yayında test yapıyor ama bir çok şey yanlış veya ayarlı değil kısa süreli ayrıca istersen @Ruffian ustamız sana daha iyi açıklar adam pek işinin ehli değil sadece sponsor kasan biri
işinin ehli önerdiğin biri var mı ? tanıtım yapan değil gerçekten test eden

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Profilime gir bir kaç mesaj aşağıya git o para sevdalısı cihaz tv nin gerçek yüzünü görürsün LOQ iyi cihazdır 230 watt adaptör için batarya sorunu ile alakalı servise gönderip bataryasını değiştirten var tek yolu bu hindistan cihazı gelmediği sürece iyi cihazdır.

Top Bottom