Neler Yeni

Mısır'dan telefon getirmek mantıklı mı?

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Benim telefon bu aralar kafayı yemeye başladı ve babamın kuzeni Mısır'a gidecek. Babamı gizlice dinledim ve bana bir telefon alacakmış. Orada hangi markalar daha ucuz iPhone falan gelir mi? Yalandan aklına girmeye çalışacağım.

şahin doğan

80+ Platinum
TR'den vergisiz ABD fiyatına alabiliyorsun zaten. Yurtdışından getirmeye ne gerek var?

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TR'den vergisiz ABD fiyatına alabiliyorsun zaten. Yurtdışından getirmeye ne gerek var?
Babamı ikna edemedim Doğu'dan almaya. Sanırım sürpriz yapacak bana. Bu arada vergisiz nereden alınıyor?

şahin doğan

80+ Platinum
Babamı ikna edemedim Doğu'dan almaya. Sanırım sürpriz yapacak bana. Bu arada vergisiz nereden alınıyor?
Doğudan almak? Gir sahibindene yurtdışı fiyatının vergisiz haliyle alabiliyorsun zaten. Örneği 15 Pro Max 1200 dolar, TR'de de 1200 dolara alıyorsun zaten.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Doğudan almak? Gir sahibindene yurtdışı fiyatının vergisiz haliyle alabiliyorsun zaten. Örneği 15 Pro Max 1200 dolar, TR'de de 1200 dolara alıyorsun zaten.
Hocam kaçak getiriyor ya Mardindekiler falan. Babamı ikna edemiyorum dediğiniz olaya. Bana alacağını da gizlice öğrendim. Mısırda fiyatlar ne durumda nerden bakabilriim?

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Ali
Benim telefon bu aralar kafayı yemeye başladı ve babamın kuzeni Mısır'a gidecek. Babamı gizlice dinledim ve bana bir telefon alacakmış. Orada hangi markalar daha ucuz iPhone falan gelir mi? Yalandan aklına girmeye çalışacağım.
Babanı niye gizliden dinliyorsun? Adam sana telefon alcakmış altı üstü.

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam kaçak getiriyor ya Mardindekiler falan. Babamı ikna edemiyorum dediğiniz olaya. Bana alacağını da gizlice öğrendim. Mısırda fiyatlar ne durumda nerden bakabilriim?
Pahalı. Örneğin 15 Pro 47K TL.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Babanı niye gizliden dinliyorsun? Adam sana telefon alcakmış altı üstü.
11'e geçtiğim için bana tuşlu telefon alacağım diyip duruyordu ne zaman yeni telefon konusu açsam gülüp gidiyor. Aslında bilerek dinlemedim odanın yanından geçerken duydum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pahalı. Örneğin 15 Pro 47K TL.
O kadar olmazda 13 falan olur gibi.

şahin doğan

80+ Platinum

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Ali
11'e geçtiğim için bana tuşlu telefon alacağım diyip duruyordu ne zaman yeni telefon konusu açsam gülüp gidiyor. Aslında bilerek dinlemedim odanın yanından geçerken duydum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar olmazda 13 falan olur gibi.
Hiç öyle söylendiğine bakma kardeşim. Baban o senin. Ne kadar diliyle söylese bile kalben her zaman senin için olabilecek en mükemmel şeyleri ister. Babalar sevgilerini dilleri ile asla göstermez. O yüzden yaslan arkana babam var de gerisini düşünme hiç bir şeyin. Ta ki onun vefaatine kadar.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,505
İsim
Emir
Konudan belki bir tık bagımsız fakat yurt dışı iphone telefonu nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz?çift hat ile 8ay okey fakst kalan 4ay nasıl oluyor

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Konudan belki bir tık bagımsız fakat yurt dışı iphone telefonu nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz?çift hat ile 8ay okey fakst kalan 4ay nasıl oluyor
4 ayı telefoncular parayla açıyormuş.

Top Bottom