Neler Yeni

Sağlam Soğutucu tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Abdullah esir
Senin montaj hatalı. 100 dereceyi bu kule tipi soğutucuyla alamazsın.
Kasanı kapat fanların resmini çek. Ekle buraya.
7800x3d ile çok rahat kullanılıyor bu fan.
Kule tipindeki iki fanda önden alıp arkaya verecek havayı. Düz takacaksın ikisini de.
montaj gayet doğru yaptım sonrasında sıvı metal de kullandım ama hiç te hoşuma gitmedi 140w işlemciyi soğutamıyor daha 3 gün önce sattım gitti şimdi sağlamından bi tane 360mm sıvı soğutma arıyorum . Bitfenix cube 360mm buldum bu gün siparişi geçeceğim daha da bulaşmam kule soğutmaya

Bünyamina

80+ Platinum
montaj gayet doğru yaptım sonrasında sıvı metal de kullandım ama hiç te hoşuma gitmedi 140w işlemciyi soğutamıyor daha 3 gün önce sattım gitti şimdi sağlamından bi tane 360mm sıvı soğutma arıyorum . Bitfenix cube 360mm buldum bu gün siparişi geçeceğim daha da bulaşmam kule soğutmaya
Aç netten bu kule tipi fanı kullananlara bak. Aldıkları değeri gör.
Montajında hata var. Bu kadar basit. Fanlara bak. Sıvı metal sürdüm diyorsun. Bozuk olma ihtimali olabilir. Orta halli bir macun sür düzgün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Abdullah esir
Aç netten bu kule tipi fanı kullananlara bak. Aldıkları değeri gör.
Montajında hata var. Bu kadar basit. Fanlara bak. Sıvı metal sürdüm diyorsun. Bozuk olma ihtimali olabilir. Orta halli bir macun sür düzgün.
hocam ben ne yaptığımı biliyorum önce mx4 sürdüm kaç kere kontrol ettim tam oturuyor braket bile kullandım sonrasında sıvı metal aldım temas yerlerinden belli oluyor oturduğu soğutmuyorsa soğutmaz rayzende böyle ısınıyorsa ısınır soğutmak zor alacağım sıvı soğutma 6000rpm de çalışıyor ancak bu soğutma soğutur rahat

Bünyamina

80+ Platinum
hocam ben ne yaptığımı biliyorum önce mx4 sürdüm kaç kere kontrol ettim tam oturuyor braket bile kullandım sonrasında sıvı metal aldım temas yerlerinden belli oluyor oturduğu soğutmuyorsa soğutmaz rayzende böyle ısınıyorsa ısınır soğutmak zor alacağım sıvı soğutma 6000rpm de çalışıyor ancak bu soğutma soğutur rahat
Ne yaptığını biliyorsun da bu sıcaklığı görmemen gerektiğini bilmiyorsun.
2+2=5 diyorsun sen böyle bir şeyin imkanı yok. Senin kullandığın kule tipi fan 7600x için gayet yeterli. Bir yerlerde hata var.
Defalarca söylememe gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Abdullah esir
Ne yaptığını biliyorsun da bu sıcaklığı görmemen gerektiğini bilmiyorsun.
2+2=5 diyorsun sen böyle bir şeyin imkanı yok. Senin kullandığın kule tipi fan 7600x için gayet yeterli. Bir yerlerde hata var.
Defalarca söylememe gerek yok.
neyse usta boşver sen ben kullandım bizzat beğenmedim ayrıca da çok hantal bişey hiç te önermem isteyen olursa alsın kullansın

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali efe demirci

Bünyamina

80+ Platinum
Kasana da uyumlu x123 fan. Kutu içeriğinden macun da çıkmakta. Dediğim gibi 1 adet de aynı ramden alırsan on numara olur. İnan en mantılısı böyle olur. X123 fan o işlemciyi soğutuyor. Hiç şüphen olmasın.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Eray Yılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

dayı kullanmadığım şeyi söylemiyorum 7600x i nortua d15 soğutmadı 7600 ü senin attığın hiç soğutmaz boş yapma şimdi .
dostum o kasaya ne koysan pişer birde öyle düşün kasayın üstünden su döksem alta inmez o nasıl tıkış tıkışlık hav almayan bir kasadır. Not arkadaşla tartışmanızdan ziyade sadece yorum yaptım kasayı değiştirmelisin acilinden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali efe demirci
dostum o kasaya ne koysan pişer birde öyle düşün kasayın üstünden su döksem alta inmez o nasıl tıkış tıkışlık hav almayan bir kasadır. Not arkadaşla tartışmanızdan ziyade sadece yorum yaptım kasayı değiştirmelisin acilinden.
Kral çoğu kişi beğenmişti aslında kasayı

Bünyamina

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali efe demirci
Kral çoğu kişi beğenmişti aslında kasayı
Sistemi almadan once 32 ye almıştım 35 olmuş ama sıvı soğutma eklemişler bu eskiden kalma linkmiş

Sana söylemiyor. Alıntıladığı yoruma bak.
He eyv şimdi fark ettim

Sana söylemiyor. Alıntıladığı yoruma bak.
Kral bu kasada stok fanlarla idare edıyorum 2 haftadır ama ekran kartı fln çok ısınıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Abdullah esir
Değiştim kasa şuan yok dragos air aldım 7 tane 140mm fanı var ancak kasanın hava aldığına eminim her türlü denedim ondan dolayı değil elimle kontrol ettim ısıyı anında tüm bloğa dağıtamıyor kule soğuk kalıyor neyse

Sistemi almadan once 32 ye almıştım 35 olmuş ama sıvı soğutma eklemişler bu eskiden kalma linkmiş

He eyv şimdi fark ettim

Kral bu kasada stok fanlarla idare edıyorum 2 haftadır ama ekran kartı fln çok ısınıyor
Stok fanı değişmelisin ne takarsan tak faydasını görürsün emin ol arkadaşın başta attığı linkteki ürün bile fark yapar stok fana

Top Bottom