Neler Yeni

🔥İndirim SEGWAY Ninebot F2 Elektrikli Scooter 19.999

nash1883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
furkan
Onvo scooter camiasının en kotulerindendir. 0 cihazda 50km'den sonra minimum 3 tane problem çıkıyor. Eğer 50 kiloysaniz ve yokuşsuz, yagmur yağmayan bir yerde yaşıyorsanız onvo cihaz alın.
Tasarım olarak güzel cihazdir G2, ama problemli ve yedek parca, usta problemi var. Alınmaz.
f2 mi problemli hocam, tam alıyordum :D

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Numan Ceylan

qour_der

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
Yok hocam yanlış yazmışım hifree g1 yazacaktım. Nineboot F2 ve g2 bütçesinde rakipsiz cihazlar. F2 alabilirsiniz
Hifree g1 mi kugoo g2 pro mu ninebot
f2 pro mu hocam bide az eğimli yokuşlar 2 kişi çıkarırmı bunlar hangisini alayım sence

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Numan Ceylan
Hifree g1 mi kugoo g2 pro mu ninebot
f2 pro mu hocam bide az eğimli yokuşlar 2 kişi çıkarırmı bunlar hangisini alayım sence
Hocam çalıştığım şirkette okai-segway-navee üçlüsünü kullanıyoruz. Paylaşımlı scooterda segway'in üzerine tanımam.
Kişisel kullanım içinde segway,nineboot piyasanın japonu.
Kugoo g2 pro kendim kullanıyorum. Iyi bir cihaz ama ecu ve tesisatı iyi degil. G1 ise çok sevilen ama sıkıntıya sokan bir cihaz.
Yokuşlar iyi çıkabilmek için sadece motor gucu değil ecu'da önemli. Ecu olarak en sağlamı ninebootlarda. Onu tercih etmeniz daha iyi olacaktır.
Çoğu scooter ecusu yokuşta ya kendini yakar ya da kapatır. Nineboot oyle bir ecu yapmışki hızınız 3km/s bile olasa, motor takır takır bağırsa bile ne kendini kapatiyor ne de ariza veriyor. Ama motor performansı biraz daha iyi olabilirmiş kac kilosunuz bu arada?

qour_der

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
Hocam çalıştığım şirkette okai-segway-navee üçlüsünü kullanıyoruz. Paylaşımlı scooterda segway'in üzerine tanımam.
Kişisel kullanım içinde segway,nineboot piyasanın japonu.
Kugoo g2 pro kendim kullanıyorum. Iyi bir cihaz ama ecu ve tesisatı iyi degil. G1 ise çok sevilen ama sıkıntıya sokan bir cihaz.
Yokuşlar iyi çıkabilmek için sadece motor gucu değil ecu'da önemli. Ecu olarak en sağlamı ninebootlarda. Onu tercih etmeniz daha iyi olacaktır.
Çoğu scooter ecusu yokuşta ya kendini yakar ya da kapatır. Nineboot oyle bir ecu yapmışki hızınız 3km/s bile olasa, motor takır takır bağırsa bile ne kendini kapatiyor ne de ariza veriyor. Ama motor performansı biraz daha iyi olabilirmiş kac kilosunuz bu arada?
68 kiloyum ama bazen arkadaşım olur onunlada gitmek isterim ve hafif yokuşlar rahat çıkarsın isterim. 3 sorum var segway 900w maksimum diyo, S modunda iken full 900w mıdır yoksa, S modunda iken zorlandığında max 900w mı oluyor? Ve kugoo g2 pro benim dikkatimi baya çekti sağlam cihaz gibi görünüyor yedek parçasının zorbulunmasını doğrudur ama sağlam olduğu için, bakıma çok gerek kalmadan kullanılabilir mi? Zaten g2 pro çoğu yokuşları iyi çıkar diye biliyorum, siz ne dersiniz hocam? (Biraz uzun oldu ama iyi bir şey almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim hocam)

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Numan Ceylan
68 kiloyum ama bazen arkadaşım olur onunlada gitmek isterim ve hafif yokuşlar rahat çıkarsın isterim. 3 sorum var segway 900w maksimum diyo, S modunda iken full 900w mıdır yoksa, S modunda iken zorlandığında max 900w mı oluyor? Ve kugoo g2 pro benim dikkatimi baya çekti sağlam cihaz gibi görünüyor yedek parçasının zorbulunmasını doğrudur ama sağlam olduğu için, bakıma çok gerek kalmadan kullanılabilir mi? Zaten g2 pro çoğu yokuşları iyi çıkar diye biliyorum, siz ne dersiniz hocam? (Biraz uzun oldu ama iyi bir şey almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim hocam)
68 kilo tek başına 900W çok iyi bir değer. G2 Pro çok sağlam cihaz ama elektronik kalitesi kötü. eğer İç tesisat ve özel yazılımlı ecu takarsanız on numara olur. ama bu kadar ekstra masrafa gerek olmadan sadece Nineboot iş yapar.
2 kişi konusunda bir şey diyemem, 125cc motorlar bile 2 kişide performans düşürüyorken bu cihazlara laf demek ayıp olur.
ayrıca G2 Pro'da 3'lü sistem gibi bir şey var, tam çözemedim. motorun çektiği kw arttıkça sanki vites atar gibi sesi değişiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Hifree ve onvo ile ilgili o kadar çok şikayet var ki... Ben dualtron Victor ve navee v50 kullanıyorum. Victor zaten fantezi işi de navee v50yi gerçekten öneririm. 3 yıldır aktif olarak scooter kullanırım. İşe de scooter ile giderim. Xiaomi scooter pro 2, ninebot max g30, navee v50, dualtron mini ve Victor kullandığım scooterlardır. Bunların arasında en mantıklı olanlar mi scooter pro 2 ve navee v50dir. 4bin km'den fazla yaptım bunlarla.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Arif Dağcı
Hocam kahramanmaraşta yaşıyorum dağın eteğine kurulmuş bir şehir 65 kgyim 700 w lık f2 var ben bu kadar güçlü oldupunu bilmiyordum. Bugün 4 kmlik uzun bir yokuş çıktım baya baya ciddi yokuştu yeri geldi 10 a düştü hızı ama hiç durmadı eve geldiğimde sıcaklık 47 dereceydi yani testi başarıyla geçti sadece şarj konusunda pek memnun değilim o da yokuşlu şehirde yaşadığım için normal yoksa 30 gider diye tahmin ediyorum düz şehirde. Bende 20 anca gidiyor. Bu arada scooter ustası bulmak oldukça zor maraşta 1 usta var sadece bakan öyle söyleyeyim. F2 pro uçurur sizi 900 w cihaz pişman olmazsınız emin olun

qour_der

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
68 kilo tek başına 900W çok iyi bir değer. G2 Pro çok sağlam cihaz ama elektronik kalitesi kötü. eğer İç tesisat ve özel yazılımlı ecu takarsanız on numara olur. ama bu kadar ekstra masrafa gerek olmadan sadece Nineboot iş yapar.
2 kişi konusunda bir şey diyemem, 125cc motorlar bile 2 kişide performans düşürüyorken bu cihazlara laf demek ayıp olur.
ayrıca G2 Pro'da 3'lü sistem gibi bir şey var, tam çözemedim. motorun çektiği kw arttıkça sanki vites atar gibi sesi değişiyor.
Çok sağolun aklımdaki soru işareti kalmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hifree ve onvo ile ilgili o kadar çok şikayet var ki... Ben dualtron Victor ve navee v50 kullanıyorum. Victor zaten fantezi işi de navee v50yi gerçekten öneririm. 3 yıldır aktif olarak scooter kullanırım. İşe de scooter ile giderim. Xiaomi scooter pro 2, ninebot max g30, navee v50, dualtron mini ve Victor kullandığım scooterlardır. Bunların arasında en mantıklı olanlar mi scooter pro 2 ve navee v50dir. 4bin km'den fazla yaptım bunlarla.
Sağolun hocam bakıcam v50 ye de peki n65 nasıldır?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Çok sağolun aklımdaki soru işareti kalmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolun hocam bakıcam v50 ye de peki n65 nasıldır?
N65 biraz daha güçlü ama daha ağır ve ne yazık ki yerden yükseklik konusunda sıkıntısı var. Ben 110 kiloyum. Çok dik olmayan yokuşlarda sıkıntı yaşamıyorum v50 ile. 2 kişi zaten scootera binilmez. Hem tehlikeli hem de yasak. N65 de güzel ama bence v50 daha pratik çünkü daha hafif ve küçük. Diğer scooterlardan en büyük farkı direksiyonun çok pratik bir biçimde katlanması ve bu inanılmaz yararlı bir özellik. Bir yokuş ya da hız canavarı değil. Ancak pratiklik konusunda eline kolay kolay hiçbir scooter su dökemez.

qour_der

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
N65 biraz daha güçlü ama daha ağır ve ne yazık ki yerden yükseklik konusunda sıkıntısı var. Ben 110 kiloyum. Çok dik olmayan yokuşlarda sıkıntı yaşamıyorum v50 ile. 2 kişi zaten scootera binilmez. Hem tehlikeli hem de yasak. N65 de güzel ama bence v50 daha pratik çünkü daha hafif ve küçük. Diğer scooterlardan en büyük farkı direksiyonun çok pratik bir biçimde katlanması ve bu inanılmaz yararlı bir özellik. Bir yokuş ya da hız canavarı değil. Ancak pratiklik konusunda eline kolay kolay hiçbir scooter su dökemez.
Teşekkürler f2 pro ve v50 ye bakacam

qour_der

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
Bir şey daha sormak istiyorum 2. El alacam ve g30e ii de var hangisi daha iyidir farkları nelerdir acaba f2 pro ile

T1TAN1C

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutusayamam.12
Selamlar, 20-25k arası bütçem var istanbulda yaşıyorum scooter almayı planlıyorum iki kriterim var biri konfor diğeri de ayaklarım scootere sığsın ayakkabım 47 numara. Süspansiyonlarının iyi olması önemli benim için hız çokta önemli değil max 30-35 olsun yokuşları rahat çıksın kafi. Ara sokaklarda sürücem o yüzden süspansiyon önemli bir model öneriniz var mıdır

Top Bottom