Neler Yeni

🔥İndirim PC hocası yeni sistem

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,621
İsim
Enes Koç

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
SEFA KAYA
Şu sistemi 30k yerine, kaliteli bileşenler koyup ve fiyatını 33k/35k civarına getirip satışa konulsa , kimse sesini çıkarmaz gibi geliyor, ekran kartı ve işlemci dışında, el ile tutulur bir parça yok sistemde. BlackOps 6 oyununda 2K/HIGH ayarlarda test etmesine rağmen işlemci 81 dereceleri anlık görebiliyor,ki bu test ettiği süre zarfında oyunun ilk dakikalarında aldığı sıcaklık değerleri bu, uzun süreler oyun içerisinde bulunulduğu taktirde bu sıcaklık değerlerine birkaç derece daha eklemek sağlıklı olacaktır, Bu tür oyunları oynayanlar bilecektir ki, kimse HIGH/ULTRA ayarlarda oynamaz. performans her zaman ön plandadır. 2K monitör her arkadaşta yok bilindiği üzere, Hadi bunu VSR ile toparlayabilir bir kullanıcı ama, 2K LOW ayara çektiğinde işlemci en kötü 85/90 derecelerde çalışacaktır, hiç şüphe yok. işlemciyi sömüren türden BF2042/Warzone2/BlackOps6 türevi oyunlarda işlemci soğutucusu yetersiz gelmeye başlayacaktır. ayar yükselterek bir nebze PCHOCASI'nın yaptığı gibi birkaç derece düşürebilirsiniz.
o zaman f/p kralı etiketini atamazdı hocam fakat özelleştirme farkını akakçe fiyatlandırmasından yapsa mantıklı olurmuş. özelleştirme fiyatlandırması acayip yüksek pahalı.
video izlemedim ama kule tipi var sistemde thermalright 7600 tutması lazımdı
edit: kuletipi işlemciyi tutamıyorsa neden b chipset anakart kullanmışlar ? herhalde alan adam sonradan sıvı soğutma falan takar mantığıyla sistem de kule tipi var mı ? var mantığıyla yapılmış

Sabotaj63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sabri
Sistemi tek tek topladığımızda 44k TL bandında bir şey ortaya çıkıyor

wlaughs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
WLaughs b
ya kafamı karıştırdınız tam odeme sayfasındaydım ne yapayım simdi 32ram cl30 koydum xpg yaptım kasayı ssd de rgb yaptım sogutucuyu da rgb olana cektım 33.780,49 ₺ oldu

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123
şu sisteme laf edenleri dinlemeyin alın geçin soğtucu ve mousepadi düşsen 28.500tl ediyor sistem güzel fiyat

wlaughs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
WLaughs b
ya kafamı karıştırdınız tam odeme sayfasındaydım ne yapayım simdi 32ram cl30 koydum xpg yaptım kasayı ssd de rgb yaptım sogutucuyu da rgb olana cektım 33.780,49 ₺ oldu
bu ozellestırmeler ile alınır mı arkadaslar??
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki 35.5k 8700f rx7900gre 1tb ssd 16gb 6000mhz cl30 sistem parçaları alabiliyorsun ? grafik tabanlı oyunlarda daha fazla fps vermez mi bu kombinasyon
30k bu sisteme verecek adamın bu durumlarda cebinden çıkacak 5k parası olmuyor dimi :)
hocam bu sistemi toplar mısınız belki bunu dusunebilirim? islemci 7500f olursa daha iyi olur

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
SEFA KAYA
şu sisteme laf edenleri dinlemeyin alın geçin soğtucu ve mousepadi düşsen 28.500tl ediyor sistem güzel fiyat
kardeşim sana bişey sorabilir miyim sistemde kullandıkları soğutucu bu değil mi ?

peki sen soğutucu arayan birisi olarak yukarıdakini mi alırsın yoksa az bi farkla aynı site de ki şunu mu ?

işlemci 7600kullanmışlar ben sisteme 30k dahilinde 240mm sıvı soğutma veya peerles koymalarını beklerdim. veya seçeneklerde peerles ara farkla olmasını beklerdim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,797
İsim
Mehmet Aslan

valyri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vald
Adama geçen neden 20K sistem çıkarıyorsun diye sövdüm 30K cikarmis acaba gördümü 🤣

Top Bottom