Neler Yeni

Sizce hangi kablosuz oyuncu kulaklığini almalıyım

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Dursun ali
Bütçe
8000
İlk öncelikle neden steelseries istediğimi söyleyeyim ben uzun süre nova 4 wireless kullandım ama satıcı yüzünden sorunlar yaşayıp iade etmek zorunda kaldım şuan ise
Nova 7
Artics 7+
Nova 4 veya 5
Almayı düşünüyorum bütçem max 7-8k olabilir sizce hangisini tercih etmeliyim yada başka bir markadan tavsiyeniz var mı?
Kriterlerim rahat olması wireless olması ve pil ömrüde iyi olursa mükemmel olur ve tabii ki oyunda sesleri iyi yansitabilmesi ve mümkünse dışarıda göze batmamasi zaten bu yüzden steelseries kulaklıklari daha çok tercih ediyorum dışarıda felan göze batmıyorlar pek

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Mert ash
razer blackshark v2 pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

mediamarktta 7150tl şuanda

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,505
İsim
Emir
Dışarıda da mı kullanacaksınız?

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Dursun ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dışarıda da mı kullanacaksınız?
Evet disaridada kullanacağım spora gidiyorum orası için ayrı kulaklık alıp 3-4 bin daha harcamak kötü olurdu

Bu kulaklığı kullandın mı kanka güzel mi ne bileyim yani gerek pil ömrü gerek konfor ve mikrofon kalitesi olarak

razer blackshark v2 pro

mediamarktta 7150tl şuanda
Mikrofonunu normal mikrofonmu tak çıkar mı?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,505
İsim
Emir
Evet disaridada kullanacağım spora gidiyorum orası için ayrı kulaklık alıp 3-4 bin daha harcamak kötü olurdu

Bu kulaklığı kullandın mı kanka güzel mi ne bileyim yani gerek pil ömrü gerek konfor ve mikrofon kalitesi olarak

Mikrofonunu normal mikrofonmu tak çıkar mı?
Hem spor hem de pc için tek kulaklık kullanamazsınız.İkisi farklı alanlar ki sporda terliyorsunuz pedler terliyor.8k bütçe ikisine de yeter.

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Dursun ali
Hem spor hem de pc için tek kulaklık kullanamazsınız.İkisi farklı alanlar ki sporda terliyorsunuz pedler terliyor.8k bütçe ikisine de yeter.
İlk kulaklığı spor için almayı düşündüm ama arkadaşımda vardı çok küçük geldi kulağıma bile girmedi ama diğer kulaklığı belki alabilirim

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,505
İsim
Emir
İlk kulaklığı spor için almayı düşündüm ama arkadaşımda vardı çok küçük geldi kulağıma bile girmedi ama diğer kulaklığı belki alabilirim
Bu daha iyi olur o zmaan

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Dursun ali
Bu daha iyi olur o zmaan
Olabilir hangi mağazada bulabilirim genede bir deneyeyim eğer uymazsa iade çok uğraştırıyor hangi mağazalarda bulabilirim?

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Dursun ali
akakçede olanlar hariç bilmiyorm.
Anladım kanka sence steelseries mi daha mantıklı yoksa diğer attıkların mi hangisini önerirsin spor için kulaklıgi halletim (ablama zorla aldırmaya ikna ettim) 5-8 en fazlada 9 k arası bütçe sence önerin nedir gerek mikrofon gerek kalite olarak iyi olsa yeter ve çökuk oluşmasın kafada zaten saçım kıvırcik 2 saatten fazla pc de durunca eğer kafa bandı yoksa yada sertse saçım değişik değişik oluyor

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,505
İsim
Emir
Anladım kanka sence steelseries mi daha mantıklı yoksa diğer attıkların mi hangisini önerirsin spor için kulaklıgi halletim (ablama zorla aldırmaya ikna ettim) 5-8 en fazlada 9 k arası bütçe sence önerin nedir gerek mikrofon gerek kalite olarak iyi olsa yeter ve çökuk oluşmasın kafada zaten saçım kıvırcik 2 saatten fazla pc de durunca eğer kafa bandı yoksa yada sertse saçım değişik değişik oluyor
hs80 aradığın özellikleri sunuyor fakat saçın kıvrıcıksa her türlü baskı olur zaten.

Top Bottom