Neler Yeni

Monster tulpar vs Lenovo LOQ

Canx06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
can
Bütçe
30000
Merhaba laptop alacağım. İki laptop arasında kararsız kaldım. Gündüz ofisde yazılım, akşam ise oyun oynayacağım. İki laptop arasında fiyat farkı çok fakat monsterin 12 ay peşin taksitli olduğu için avantajlı oluyor. Monster fiyatına göre max özellikleri sağlıyor. Lenovo ise kaliteli bir marka fakat oyun oynayacağımdan lenovo yeterli mi bilemedim. Başka önerdiğiniz bir laptop varsa atabilirsiniz.( satıcı hb,trendyol,amazon olmak kaydıyla) BÜTÇEM MAX 30K, monster taksit imkanı olduğundan 35kya kadar çıkarıyorum.

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v23-4/ (Fiyatına göre en iyi özellik veren bu laptobu buldum)

Son düzenleme:

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Monster almanı önermem. 2 arkadaşım bundan 3 ya da 2 sene önce almıştı monster işlemcileri 100 dereceye yakın ya da 100 derece oluyordu ☠. Soğutması iyi değil yani.

Canx06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam benim bütçem 30K kadar benim hatam konuya eklemedim. Monster taksit imkanı çok olduğundan bulduğum laptop nasıldır ? İşlemcisi intelde hangisi denk bilmiyorum.

Jacoben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer Kaan Önümlü

yusuf34

80+ Bronze
Merhaba laptop alacağım. İki laptop arasında kararsız kaldım. Gündüz ofisde yazılım, akşam ise oyun oynayacağım. İki laptop arasında fiyat farkı çok fakat monsterin 12 ay peşin taksitli olduğu için avantajlı oluyor. Monster fiyatına göre max özellikleri sağlıyor. Lenovo ise kaliteli bir marka fakat oyun oynayacağımdan lenovo yeterli mi bilemedim. Başka önerdiğiniz bir laptop varsa atabilirsiniz.( satıcı hb,trendyol,amazon olmak kaydıyla)

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v23-4/ (Fiyatına göre en iyi özellik veren bu laptobu buldum)

monsterdan uzak dur anakart arızası veriyor

Jacoben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer Kaan Önümlü

yusuf34

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR