Neler Yeni

hazır sistem alacağım ancak pek bir bilgim yok

Hoaxer06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Berdan Özturan
Bütçe
25000
Selamlar direk konuya giriyorum
Hazır sistem alacağım ancak benim bilgisayarın iç donanımı hakkında pek bir bilgim yok yıllar boyunca laptop kullandığım için bu nedenle önerebileceğiniz bilgisayarın donanımı rehberi (anakart, ekrankartı, işlemci vs vs) videoları var mıdır. Youtube'a baktığım zaman fazlasıyla video var ama yine anlayamıyorum. Var mıdır sıfırdan anlatan bir video serisi ya da öneriniz var mıdır neye dikkat etmem lazım. Kasa ve iç donanımı konusunda bilgim sıfır tekrardan bilginize.
şimdiden teşekkürler.

Şimdilik gözüme çarpan sistem bu

burakdiA

80+
PcHocası, Technopat, Techolay gibi kanalların rehber videoları var. Hangisi anlaşılır gelirse ondan devam edebilirsin.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,497
İsim
Emre siyah
sıfırdan öğrenmeniz çok zor sadece temeli öğrenirsiniz şu parça ne işe yarar bunla ne yapılabilir falan İhtayıcınızı ve yapmak istediklerinizi bizimle paylaşırsanız sistem önerebiliriz

dafidak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Baran Çolak
Selamlar direk konuya giriyorum
Hazır sistem alacağım ancak benim bilgisayarın iç donanımı hakkında pek bir bilgim yok yıllar boyunca laptop kullandığım için bu nedenle önerebileceğiniz bilgisayarın donanımı rehberi (anakart, ekrankartı, işlemci vs vs) videoları var mıdır. Youtube'a baktığım zaman fazlasıyla video var ama yine anlayamıyorum. Var mıdır sıfırdan anlatan bir video serisi ya da öneriniz var mıdır neye dikkat etmem lazım. Kasa ve iç donanımı konusunda bilgim sıfır tekrardan bilginize.
şimdiden teşekkürler.

Şimdilik gözüme çarpan sistem bu
maske diye bi kanal var kısa geçiyo üzerinden bi bak bilgilen bilgisayar almadan önce izleyin diye

Hoaxer06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Berdan Özturan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfırdan öğrenmeniz çok zor sadece temeli öğrenirsiniz şu parça ne işe yarar bunla ne yapılabilir falan İhtayıcınızı ve yapmak istediklerinizi bizimle paylaşırsanız sistem önerebiliriz
önümüzdeki günler içinde almayı planlıyorum kasayı. Attığım link iyi midir sence. İlerde üzerinde koya koya geliştirilebilir mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

maske diye bi kanal var kısa geçiyo üzerinden bi bak bilgilen bilgisayar almadan önce izleyin diye
sağolasın hocam çok teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

PcHocası, Technopat, Techolay gibi kanalların rehber videoları var. Hangisi anlaşılır gelirse ondan devam edebilirsin.
sağolasın kanka

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,665
Üyeler
158,162
Son üye