Neler Yeni

Öneri 100K bütçe laptop önerisi

efekaya1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe
Bütçe
100000
Üni için laptop alıcam bütçe max 100k ekranı en kötü 2K , şarj süresi google tarzı uygulamalarda 5-6 saat götürsün istiyorum. Bir de ekran kartı en kötü 4060-4070 olsun oyun da oynarım arada bir.

Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt

efekaya1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun tavsiyeleriniz için msi sevmiyorum ama asusun model güzelmiş gerçekten ona bi bakıcam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzelmiş bu da adını duymuştum bu modelle zephyrus arasındayım şu an sanırım.
Zephyrusun yeni çıkan amd ai modelinin 4060lı hali bana indirim kuponlarıyla 85 bine geliyor ortalama siz olsanız hangisini tercih ederdiniz 4060 zephyrus amd ai mı önerdiginiz model mi ?

Hocam bu i9 modelleri batarya yiyor diye biliyorum bir de biraz daha zarif modeller arıyorum şarja takıyım akşama kadar uğraştırmasın istiyorum açıkçası yine de teşekkürler öneriniz için

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt
Sağolun tavsiyeleriniz için msi sevmiyorum ama asusun model güzelmiş gerçekten ona bi bakıcam teşekkürler

Güzelmiş bu da adını duymuştum bu modelle zephyrus arasındayım şu an sanırım.
Zephyrusun yeni çıkan amd ai modelinin 4060lı hali bana indirim kuponlarıyla 85 bine geliyor ortalama siz olsanız hangisini tercih ederdiniz 4060 zephyrus amd ai mı önerdiginiz model mi ?

Hocam bu i9 modelleri batarya yiyor diye biliyorum bir de biraz daha zarif modeller arıyorum şarja takıyım akşama kadar uğraştırmasın istiyorum açıkçası yine de teşekkürler öneriniz için
rica ederim hocam rog,omen,alienware dısında bende pek begenmiyorum suna da bakabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,349
Üyeler
158,084
Son üye
neggs
Top Bottom