Neler Yeni

Üniversite İçin Dizüstü Bilgisayar Mı, Tablet Mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ant Karahan Topçuoğlu
Merhaba, üniversitede 1. sınıf Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisiyim.(Sene sonu Hukuk bölümüne yatay geçişim söz konusu olabilir.)
Dizüstü bilgisayar mı almalıyım yoksa tablet mi tercih etmeliyim? Önerileriniz nelerdir?
Bütçem 15.000 ile 30.000 arası bir esnekliğe sahip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mahir Cengiz
Merhaba, üniversitede 1. sınıf Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisiyim.(Sene sonu Hukuk bölümüne yatay geçişim söz konusu olabilir.)
Dizüstü bilgisayar mı almalıyım yoksa tablet mi tercih etmeliyim? Önerileriniz nelerdir?
Kişisel tercihler farklı olabilir ben senin yerinde olsam laptop tercih ederdim. Ama mobilitesi yüksek olsun diyorsan tablette alınabilir tercih sana kalmış. Eğer oyun oynamıyorum ofis programları kullanıyorum video film falan izliyorum gündelik işlerim için laptop arıyorum diyorsan https://app.hb.biz/FjqlMSvJnQny bunu al işini çok rahat görür üstüne küçük oyunları falanda oynarsın 100fps valo oynatıyor cihaz

Net laptop bana kalırsa, tabletin yalnız küçük olması avantaj bana kalırsa, Macbook alabilirsiniz aşırı oyun oynamayacaksaniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ant Karahan Topçuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Net laptop bana kalırsa, tabletin yalnız küçük olması avantaj bana kalırsa, Macbook alabilirsiniz aşırı oyun oynamayacaksaniz
Apple ekosistemine sahip olmadığım, bütçemi aştığı ve Mac işletim sistemini beğenmememden dolayı Macbook tercih edebileceğim bir ürün çeşidi değil, teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kişisel tercihler farklı olabilir ben senin yerinde olsam laptop tercih ederdim. Ama mobilitesi yüksek olsun diyorsan tablette alınabilir tercih sana kalmış. Eğer oyun oynamıyorum ofis programları kullanıyorum video film falan izliyorum gündelik işlerim için laptop arıyorum diyorsan https://app.hb.biz/FjqlMSvJnQny bunu al işini çok rahat görür üstüne küçük oyunları falanda oynarsın 100fps valo oynatıyor cihaz
Tablet düşünmemin genel sebebi taşınabilirlik ve evimde bir PC olması. Yatay geçiş döneminde bölümden ziyade okul, buna bağlı olarak şehir, değiştirmem söz konusu olursa Laptop daha büyük bir ihtiyaç haline gelebilir. İlginiz ve öneriniz için teşekkür ederim.

NOSCOPE1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Selim EREN
Instagram
selim.eren00
laptop al, tabletin dezavantajı çok, istediğn uygulamalrı yükleyemeyeceksin

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
inever existed
tableti kalem ile birlikte not almak için vs. kullanmayacaksan taşınabilirlik dışında pek avantajı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ant Karahan Topçuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tableti kalem ile birlikte not almak için vs. kullanmayacaksan taşınabilirlik dışında pek avantajı yok.
Tableti zaten kalem ile not tutmak vs amacı ile almayı düşünüyorum. Evde bir bilgisayarım var ayrı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
muhammed ali arslan
Bence tablet al samsung
Samsung notes uygulaması iyi uygulama satın almana gerek kalmaz ayrıca drive veya açık kaynak uygulamayla windowsta kolay senkronize edersin.

TİTAN.

80+ Platinum
Kesinlikle laptop alınmalı
Tablete göre çok daha fazla işine yarayacak

Top Bottom