Neler Yeni

Sahibinden param güvende dolandırılma ihtimali

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mert Uzel
Daha önce hiç 2. El alışveriş yapmadım. Param güvende ile ekran kartı almak istiyorum. Param güvende güvenli mi? Dolandırılma ihtimalim var mı?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
.
Daha önce hiç 2. El alışveriş yapmadım. Param güvende ile ekran kartı almak istiyorum. Param güvende güvenli mi? Dolandırılma ihtimalim var mı?
Alıcı beyinsiz olmadığı sürece dolandırılması imkansız.
Adamlar sana 2 gün test süresi veriyor.
Bu işin zor kısmı satıcı olmak

ilyaskocc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
ilyas koç
Kargoyu alırken videoyu çekmeye başlarsınız. Kasaya takıp test edene kadar videoyu kapatmayın. Bir sorunu yoksa ürünü onaylarsınız.

Sorun varsa iade sürecini başlatırsınız ve satıcıya geri gönderirsiniz. Geri gönderirkende kargoda video çekip kendinizi güvence altına alırsınız.

Sorun çıkarsa, iade ettiğiniz zaman ödediğiniz komisyon yanıyor bilginiz olsun

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
.
Kargoyu alırken videoyu çekmeye başlarsınız. Kasaya takıp test edene kadar videoyu kapatmayın. Bir sorunu yoksa ürünü onaylarsınız.

Sorun varsa iade sürecini başlatırsınız ve satıcıya geri gönderirsiniz. Geri gönderirkende kargoda video çekip kendinizi güvence altına alırsınız.

İade edince komisyonu ödüyordu sanki kral ödemiyormu ?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Param güvende linki falan atıyorlar asla girme. Birebir kusursuz kopyasını yapmışlar param güvende ekranının ama dolandırıcılar aslında. Bir tanıdığım dolandırıldı öyle dikkat et. Normal uygulamadan satın al kısmına tıklarsan sorun olmaz

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
Satıcı olmak sıkıntı evet ben bi satış yapmayı düşünüyordum param güvende ile yani sattığım kişi içinden parça alsa yada makineyi ağır şartlar altında denese geri yollasa kısaca makinem hasarlı yada eksik parça olarak dönerse ne yapabiliyoruz o zaman net bilgisi olan varmı

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Param güvende linki falan atıyorlar asla girme. Birebir kusursuz kopyasını yapmışlar param güvende ekranının ama dolandırıcılar aslında. Bir tanıdığım dolandırıldı öyle dikkat et. Normal uygulamadan satın al kısmına tıklarsan sorun olmaz
BU ÖNEMLİ

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mert Uzel

Hocam peki % lik olarak mı alınıyor komisyon?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
.
Satıcı olmak sıkıntı evet ben bi satış yapmayı düşünüyordum param güvende ile yani sattığım kişi içinden parça alsa yada makineyi ağır şartlar altında denese geri yollasa kısaca makinem hasarlı yada eksik parça olarak dönerse ne yapabiliyoruz o zaman net bilgisi olan varmı
Mahkemeye gidiyorsun uğraşıp duruyorsun o kadar

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mert Uzel
Hepinize teşekkürler.

Top Bottom