• S
      srowzyS, TVS Raider 125 benzin damlatıyor. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Merhaba, Motorsikletler hakkında pek bilgim olmadığını belirttim. TVS Raider 125'te bu borunun "tam" olarak nerede olduğunu biliyor musunuz? Depoyu en...
    • S
      Cevap saçma. Diğer motorlar fullenmiyor mu? Ya da yakıtın az ama ani fren yaptın ya da gaz açtın o yakıt tekrar en tepeye vurmayacak mı? Hepsini geçtim...
    • S
      Bugün şansımı bir daha deneyeceğim, aksi taktirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.
    • S
      Merhaba, Teknik servis pek ilgisizdi... 2 adet yetkili servis, 1'ide yılların ustası, tanıdık. 1. Yetkili servise gittim, bana "Motoru bırak yarın al...
    • S
      Umarım dediğiniz gibi olur, tekerinize taş değmesin tekrardan teşekkürler. İş çıkışı servise gidip gelişmeleri buraya iletirim 🙂
    • S
      Yardımlarınız için teşekkür ediyorum... Sıfır motorda bu kadar sorun yaşamam beni çok üzdü, soğudum resmen...
    • S
      Merhaba, motorsikletler hakkında pek bilgim yok ilk motorsikletim. Depoyu ilk kez fulledim, normalde 2.5 litre depo ile geziyordum. Depo 2.5 litre bile...
    • S
      srowzyS, Motosiklet kategorisinde TVS Raider 125 benzin damlatıyor. başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba. Motosikletim 217 kilometrede. Aldığımdan beri bir türlü sorunları bitmedi. Önce plaka 3 kez düştü, somununa yapıştırıcı sürdüm düzeldi. Ardından...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,936
Üyeler
149,801
Son üye