'-_Mehmet_-' isimli üyenin son içerikleri

1. M

🔥İndirim Akko Switch'ler indirimde!

bunları normal mekanik klavyeye lehim ile takabiliyor muyuz? yoksa illa değiştirilebilir switch mekaniğine sahip klavye mi olmak zorunda
  2. M

Fallout 76 (XBOX) Oyun Kodu veriyorum.

KOD : WGMP9XKRPFKD47KJHC3XG9DKZ bu kodu deneyin olursa kütüphaneye eklenir. olmazsa bilgi verin başka isteyen olursa ona vereyim
  3. M

Fallout 76 (XBOX) Oyun Kodu veriyorum.

Prime hediyesi olarak geldi. ben de xbox olmadığı için isteyen bir arkadaşa vermek istiyorum
  4. M

Pyhton, ödevimi nasıl yapacağım ?

ödevin çok basit bu video ile çok rahat yaparsın link:
  5. M

🔥İndirim 4819 TL >>>Corsair Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 INTEL XMP 3.0 DDR5

https://www.vatanbilgisayar.com/xpg-lancer-blade-siyah-ddr5-6000mhz-cl30-16gb-1x16gb-single-ram.html bunu alabilirsin.
  6. M

🔥İndirim xeon e5 2680 v4 +32 gb ram anakart set

işlemci neymiş öyle 14-28 çekirdek yapısı var
  7. M

Yardım Ryzen 5 4500 geçilir mi?

ryzen 5 5500 bulunmuyor artık o fiyatlara min 2k üstü
  8. M

Yardım Ryzen 5 4500 geçilir mi?

Selam aleyküm, 2. el'de ryzen 4500 buldum. şuan ryzen 3 3200g kullanıyorum ekran kartı olarakta Amd rx5700xt var. 2K da kullanıyorum. şuan ki işlemci yetmediği için o.c yaptım ama hala yetmiyor. o yüzden 2. el'de bu işlemciyi uygun fiyata almayı düşünüyorum mantıklı olur mu? tahmini olarak...
  9. M

Çözüldü✓ Ryzen 3200g 4.0ghz Overclock

şuan 3.9ghz ve max 1.3v gördü. ve bu mesajı yazarken hala test devam etmekte.
  10. M

bilgi için teşekkürler o zaman sistemi zorlamadan güvenli bir şekilde performans artışı için ne yapmalıyım?
  11. M

söyle bir şey var. sistemi auto ya aldığımda anakart zaten kendisi işlemciye 4.0ghz için 1.5v veriyor. aslında bu işlemci için kabul edilebilir bir değer diye düşünüyorum. ama tavsiyen için teşekkür ederim
  12. M

Herkese merhabalar, hali hazırda kullandığım sistem; Anakart: Asus b450m-k işlemci: ryzen 3 3200g Cpu soğutucu: snowman T6 ultra ram: 8*2 3600mhz ekran kartı: rx 5700xt monitör: viewsonic 2K 75hz 31.5 power: zalman zm500-lx II 500w şuan sistemi problemsiz kullanıyorum. ama işlemci 2K...
  13. M

fx6100 rx570 sistem oyun performansı

eğer yeni sistem toplarken yeniden ekran kartı almayı düşünmüyorsan şuan bütçenin yettiği en iyi kartı. darboğaz yaşarsın ama ileride ki yeni sistemde karttan yana yetmemezlik yaşamazsın
  14. M

İnno3d 4070 Super Alınır mı?

ikiside aynı sayılır ama hangi model olacağına göre değişir. misal birinin soğutma bloğu daha iyidir onu seçerim yada 3 fanlı modelse 3 fanlı olanı tercih etmek daha akıllıca olur. yani sğutma performansı hangisinin daha iyi olacağını düşünüyorsan onu tercih et.
  15. M

Yardım Magaza Para Iademi Yapmadi

evet anormal durum, yüksek ihtimal kendi çıkarları için daha iyi bir duruma gelmek için bekletiyorlar. thh ye başvurduğunda bunu da belirtirsen beklettiklerini yani kartın garanti süresini geçirmeyi bekliyorlar tarzında, thh senin işini daha kolaylaştırır diye düşünüyorum.
Top Bottom