Abbo isimli üyenin son içerikleri

1. A

🔞TOGG yıl sonunu beklemeden ZAM yaptı!

Türkiye de olan versiyonlarını kastetmiştim. Ulaşılamayan aracı klasman almaya gerek yok zaten.
  2. A

Onun klasmanın da golf R var, 3.5 m civarı falandı. Fiyatına göre rakipsiz araç. O kadar param olsa tereddütsüz alırım.
  3. A

M2 SSD Tavsiyesi lazım

Herkese teşekkür ederim, aklımda az çok bir fikir oturdu.
  4. A

1.5 civarı güzel suv araçlar var. 1.2m i20N var az buz para değil tabii.
  5. A

M2 SSD Tavsiyesi lazım

Formatsız olarak yeni alınan ssdye geçirmenin yolu yok değil mi? Ben açıkçası tak çalıştır yapmak istiyordum. Depolama yetersiz gelmeye başladı çünkü.
  6. A

M2 SSD Tavsiyesi lazım

Dram nedir? Hali hazırda birtane eski nesil SSD’m var. Windows vs her şeyi onda kurulu olarak bırakacağım. Alacağım ssd sadece depolama olarak kullanacağım. Bir daha tüm programları vs kurmaya eriniyorum.
  7. A

M2 SSD Tavsiyesi lazım

herkese merhaba, m2 SSD arıyorum. Anakartım b450m s2h ona uygun olacak 1 TB. Fiyat 1500-2000 arası. Teşekkürler. Bu arada Adata Legend 850 buldum nasıldır?
  8. A

15 bin civarı laptop önerisi

Bu nasıl? Fiyatı da epey uygunmuş. https://www.teknosa.com/huawei-matebook-d15-115-i5-8-gb-256-gb-notebook-p-125035329?gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gbraid=0AAAAADqqNnc1q87rfdP2HhFOupZniTT1o&gclid=CjwKCAiAjfyqBhAsEiwA-UdzJMzF_eXP-RvrAEXbl7zLPViMmEoQaaBpR5_QkWvgIJHNHYhAlfZVoRoCtysQAvD_BwE
  9. A

12. Nesil intele göre(d14) 11. nesilin performansı daha düşük olmaz mı? 32 ram güzel fakat mx550’nin ekstra 4000 TL ye değeceğini düşünmüyorum zaten oyun oynama kısmı için bile çok yetersiz bir kart. Oyun oynama amacım da yok ayrıca.
  10. A

Ekran kartı olmaması kafamı kurcalıyor biraz, birde işlemci gücü ne kadar yıl götürür onlar beni düşündürmüştü :)
  11. A

Beni uzun süre götürsün istiyorum pc. Donanım özelliklerinden emin olamıyorum bu bilgisayarların. MacBook tarzına yakın ve donanım özellikleri yüksek bir cihaz varsa bildiğiniz 20 bin civarına da zorlayabiliriz.
  12. A

Teşekkürler. Buna alternatif olarak bişeyler var mı?
  13. A

Huawei d15 i5 nasıl olur ?
  14. A

Günlük kullanım için olacak. En önemli kriterim ekranın kalitesi.
  15. A

30K civarı laptop önerisi

Değer kaybedeceğini düşünüyorum. . Benim daha çok merak ettiğim aldığım bir MacBook beni kaç yıl götürür ortalama.
Top Bottom