ABurak isimli üyenin son içerikleri

1. ABurak

Max 20k laptop arıyorum.

Max 20k laptop arıyorum, asus mu monster mı
  2. ABurak

Kulaklık. F/P Max: 250 -300 TL

Farketmez ustam oyun oynayacağım daha çok ama bilmiyorum çok cahilim bu konuda
  3. ABurak

Kulak içi kulak üstü farketmez oyun oynuyorum oyun için olursa daha iyi olur
  4. ABurak

250-300 Liraya kadar kulaklık arıyorum arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim
  5. ABurak

No Signal, Anakartta Cpu Kırmızı Işık Yanıyor

Takip eden var mı hala bu konuyu 😂 1594470241 Halloldu arkadaşlar anakarttaki flash tuşuna basarak açtı adam bu kadarmış
  6. ABurak

Servis anakartta sıkıntı olmadığını testlerinin yapıldığını bildirdi, anakartı geri yollamışlar. Tekrar bu sefer bir uzman yardımı ile toplayacağım, inşallah işlemci pinlerine zarar vermemişimdir. Sıkıntı ya psu da ya da işlemcide gibi duruyor
  7. ABurak

Konuyu takip edenler için gelişmeleri buradan aktarmaya devam edicem. Ürün şu an servise ulaştı, sıra bekliyor.
  8. ABurak

RTX 2070S ve R7 3700X’e 600W Psu yeterli mi?

Min 650 yazıyor forumlarda
  9. ABurak

çinden PC toplamak istiyorum rx 580 alacağım işlemci önerir misiniz

Ben Türkiye den aldığıma güvenemiyorum helal olsun cesaret işi
  10. ABurak

Eyvallah sağolasın dostum düşünmen yeter 1593609504 Ma mahrumiyet bölgesi değil aslında ordudayım da yardımcı olabilecek bütün arkadaşlar uzakta şanstan eyvallah ama düşünmeniz yeter. Kargoladım anakartı yolladım bi cevap gelsin hortlatırım konuyu tekrar
  11. ABurak

Bios güncelleyemedik, flash tuşuna basıldığında 3 defa kırmızı ışık yanıp söndü. Normalde beyaz ışık yanıp sönüyor güncelleme bitene kadar 1593597937 İ incehesaptan aldım ürünleri garantiye yollamamı tavsiye ettiler 1593598092
  12. ABurak

Bilgili olduğunu düşündüğüm birisine götürdüm. Amd işlemcilerde bu sıkıntıyı hep yaşıyoruz dedi aynı tarif ettiğim şekli yaşadıklarını söyledi. Anakartı servise yollayıp cpu ya uygun hale getirmeleri gerekiyormuş garanti ile iletişime geçmeye çalıştım şu an öğle arasındalarmış haber alınca direk...
  13. ABurak

Çalışmıyorlarmış bugün
  14. ABurak

Aramadım henüz çözemezsem bilgisayarcı yardımıyla ararım 1593348632 Kötü deneyimler okudum incehesap ile alakalı bu sitede 1593348647 Günahlarını almışımdır inşallah
Top Bottom