admknl isimli üyenin son içerikleri

1. admknl

Kara Cuma İndirimleri Hakkında

ayın 11ine kadar hergün
  2. admknl

Hocam uygulamayı indir ve saat 9 11 13 15 17 19 ve 20 de kupon veriliyorörneğin 2000tl ve üzeri alışverişe 225tl gibi gibi işine yarayacağını düşündüğün kuponu her girişte 1 sefer alabiliyorsun hesabına yükle ve ayın 11 indeki indirimlerde kullan. Sanada linki bırakıyorum takip edersin...
  3. admknl

Parça bazlı alacaksan n11 de kuponları şimdiden toplamaya başla çok işine yarayacaktır 11.11 de
  4. admknl

Corsair klavyesi olanlar foto atabilir mi

İşyerindeyim reis telefondaki tek bulunan foto buydu istersen ancak 5e falan çekebilirim
  5. admknl

Corsair klavyesi olanlar foto atabilir mi

Genel bi foto var k70 mk2
  6. admknl

T6 Ultra Geldi Yapmam Gerekenler Neler?

Ben senin biraderin değilim haddini bilde konuş
  7. admknl

T6 Ultra Geldi Yapmam Gerekenler Neler?

Hocam sen büyük yük altına girmişin anladığım kadarıyla bildiğin bir şey yok bu yüzden bilen birinden yardım alman iyi olur burda yazarak anlatarak yapılabilecek şeyler değil video izlemeyi dene en büyük tavsiyem o olur
  8. admknl

chipseti güncellemem gerekiyor mu?

Her güncelleme bişeyleri iyileştirmek için yapılır dosyayı indir yükle extra bir şey yapmana gerek yok hocam
  9. admknl

bu güç kaynağı alınır mı

Fiyatını hak eder marka olarakta güvenebilirsiniz
  10. admknl

Yardım Sharkoon SHP650 V2 PSU

Hocam bak ekran kartının altından dedim sen üstünden almışın :) ekran kartını çıkar sol taraftan yukarı uzat montajla kabloyu sonra ekran kartını takabilirsin
  11. admknl

max 3000 TL lik bir bütçem var bana PUBG açan bir telefon önerir misiniz?

O fiyata ancak xiaomi redmi note 9 falan alabilirsin hocam yada poco x3 nfc modeline bak
  12. admknl

Monitör seçiminde Kavisli mi yoksa Düz mü?

Benim tercihim kavisli monitör olurdu
  13. admknl

Hocam direk anakartın ekran kartını ramini taktığınız ön bölüm varya ordan yukarı çıkaracaksınız işlemcinin yanından geçerek anakartın sol üst bölümüne o şekilde monte edeceksiniz kabloyu, yetişecek emin olun. Ara kablolar için ise bi riski var doğru ama her kabloda olacak diye de bir şey yok
  14. admknl

Hocam genelde PSU'ların CPU kablosunda oluyor bu ya anakartın ön tarafından ekran kartının altından geçirerek bağlayın yada CPU güç beslemesi için uzatma kablosu alın
  15. admknl

Aoc ekran alınır mı?

Yok hocam öyle patlamadı da sol üst köşede ölü pixel oldu mecazi anlamda söyledim. Başka bir arkadaşımda 6 ay önce itopyadan yine AOC marka monitör aldı. Açılışta ölü pixel ile geldi ama o çok dert etmedi şuan ikiside ölü pixel ile kullanıyor :)
Top Bottom