AEROXUM isimli üyenin son içerikleri

1. AEROXUM

i5-12400F ve 3060 Ti sistem için yükseltme önerisi

Knightta kalabalıkta 120den 40-50lere kadar düşebiliyor. Rise da ise stabil kalabalık olmayan bir yerde bile maks 120-130. Bana yeterli olmayan değerler maalesef...
  2. AEROXUM

İşlemciden memnun değilim, biraz pişmanlık var açıkçası. 12600kya geçmeyi düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama yorumlarınız çok şaşırttı. Örneğin rise online ve knight online oynuyorum suanda, işlemci bazlı oyunlar oldugu icin işlemci performansı cok önemli benim icin. Ekran kartı...
  3. AEROXUM

Merhaba dostlar, i5-12400F işlemci ve RTX 3060 Ti ekran kartlı sistemimi güncellemek istiyorum ancak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ekran kartı hariç, işlemci ve RAM odaklı bir güncelleme yapacak olsak neler yapabiliriz? Alacağımız işlemci ekran kartıyla darboğaz yapmaması lazım. Not: Anakart +...
  4. AEROXUM

Lenovo Ideapad 1 vs Lenovo Ideapad 3

Dostum tekrardan selamlar, ben satın aldım ancak kafama bir şey takıldı. Touchpade tıklayınca sanki içine göçüyormuş gibi oluyor mu sizde de? Kasaya hafif bastırınca falan böyle içine göçüyormuş gibi oluyor. 0 aldım ancak kafama takılmadı değil.
  5. AEROXUM

Ben de öyle tahmin ediyorum. Genel olarak memnunsunuz değil mi?
  6. AEROXUM

Arkadaşlar merhaba, sadece knight online oynattırmak ve arada sırada ufak tefek işlerimi halledip dizi izlemek için bir laptop arayışındayım. 2 seçene arasında kararsız kaldım, sizlere danışmak istedim. 10.000 TL'ye kadar başka öneriniz varsa değerlendirebilirim. Teşekkürler. Lenovo Ideapad 3 -...
  7. AEROXUM

Tire tuşu çalışmıyor

Arkadaşlar selam, klavyem Logitech G513, işletim sistemim ise Windows 10 Pro 64 Bit. Backspace tuşunun yanındaki çizgi yani tire tuşu çalışmıyor. Alt tire ve çizgi yapamıyorum. Başka klavyeyi bilgisayarımda deneyemedim ama klavyeyi laptopa taktığımda orada çalışıyor yani klavyede bir sıkıntı yok...
  8. AEROXUM

Oyun oynarken Discord mikrofon sesim kesiliyor

Arkadaşlar merhaba, birkaç oyunda dikkatimi çekti; sizlere danışmak istedim. Propnight ve ranch Simulator oyunlarında Discord'da iken arkadaşlarımın sesleri gayet normal geliyor ama benim sesim onlara kesile kesile gidiyormuş. Alt+Tab yapıp başka bir uygulamaya veya klasöre geçtigim zaman...
  9. AEROXUM

Logitech C922 karanlık olması ve görüntü kalitesi

Arkadaşlar selam, ilk defa webcam kullanıyorum ondan dolayı bu sorularımı cahilliğime verin. Kamera çok karanlık ve kalitesi sanki YouTube'da izlediğim videolara nazaran kötü gibi. Yazılımını kuramadım şu an bilgisayarı bekliyorum ancak arkasına bir ışık koymadıkça o kaliteyi yakalayamıyorum...
  10. AEROXUM

40 bin TL Intel NVIDIA sistem toplama

FPS oyuncusuyum 240 hz 1080p monitörüm hazır. İlerde ekran kartı upgradei ile 2k monitör de alacağım evet.
  11. AEROXUM

cok sevinirim dostum, minimum 1tb okuma yazma hızı yüksek m2 ve 3600 mhz ram mümkünse 1669235035 öyle düşünüyorum o yüzden işlemciyi 13. nesil istiyorum.
  12. AEROXUM

pek sanmıyorum ve ihtiyacım da yok zaten :/
  13. AEROXUM

öyle yapıyorum. keşke 4070 serisini bekleyebilsem ama malum 2023 sonrası fiyatlar tavan olacağı için bekleme lüksüm yok. Bu hafta kampanyalar bitmeden bir şey almak lazım...
  14. AEROXUM

diğer her şeyden kısmam gerekiyor sanırım. ben biraz elit parçalar seçiyorum yani g-skill trident 3600 mhz ve samsung 980 pro gibi aslında elit değil de işte demek istediğimi anladınız. işin içinden çıkamadım nasıl yapıcaz bilemiyorum...
  15. AEROXUM

33.000 idi. 13600k ve 3070 ti vardı. 1669233991 ben ddr4 dahi toplayamıyorum nasıl becericez onu...
Top Bottom