Ahmet Birkan Elmas isimli üyenin son içerikleri

1. A

Bu Ekran Kartı bozuk mu

tamam sağ olun.
  2. A

Bu Ekran Kartı bozuk mu

valorant pugb mobile ve PUBG ' de oluyor. 1714074870 nereden biliyorsunuz ve emin misiniz.
  3. A

Bu Ekran Kartı bozuk mu

Arkadaşlar aşağıya bırakacağım böyle bir şey ilk defa görüyorum bu yazılımsal mı yoksa donanımsal bir problem mi bu kartı çok uyguna buldum ama sanki oyunla ya da kullanıldığı sistemle alakalı gibi geldi bana.
  4. A

Tamir görmüş ekran kartı alınır mı?

evet 5000 TL ve altına inmedikçe almayacağım bende.
  5. A

herkes aynı şeyi söylüyor ama doğrusu bu galiba bakalım fiyatı 5000 falan yapamazsam almam bende.
  6. A

yani evet ama pazarlık ile 6000 altına indirebilirsem mantıklı gibi o kadar uzun testte sorun çıkarmadığı için uzun süre gider gibi geldi bana.
  7. A

Arkadaşlar XFX RX 6700 XT 2 tane VRAM değişmiş onun dışında testlerde kart sağlam tüm sıcaklık değerleri 80 derece altı bir tek hotspot 84 ama o normal yani. 10 saat kadar furrmark da 8X MSAA ve 4K'da kaldı herhangi bir görüntüde bozulma vb. bir şey olmadı sizce alınır mı? 6250TL'ye (fiyatta...
  8. A

Bu fiyata RX 6600 alınır mı

garanti 2 ay önce bitti kutu fatura yok xfx model.
  9. A

daha pazarlık yapmadık 200-300 düşer yani ama benim derdim satacağım zaman satabilir miyim o beni korkutuyor.
  10. A

Arkadaşlar bir tanıdıktan 4500 TL'ye alabilirim ama uzun kullanmayacağım, yani para biriktirip 2-3 ay sonra satıp daha güçlü bir karta geçeceğim ama kafamdaki sorun şu o zaman satarken sorun yaşar mıyım bu kart elimde kalır diye korkuyorum. Saçma ama içimde böyle bir his var ve alma parayı...
  11. A

Rx 5700 XT'den hangi karta geçmeliyim

bende sizinle aynı fikirdeyim ancak böyle bir şans olunca fikir almak istedim farklı.
  12. A

2024 Yılında Hala PS4 PRO Alınır Mı

Ben 2 ay önce 2 kol ve şarj standına 8000 TL verdim cihaz içi hiç açılmamıştı bende açtım padlerini değişip kaliteli bir termal macun sürdüm.Şuan 4k'da oyun oynuyorum ve cihazdan neredeyse hiç ses gelmiyor yani dikkatli dinlerseniz rahatsız edici bir ses var sadece ama normalde duymazsınız bile...
  13. A

Rx 5700 XT'den hangi karta geçmeliyim

Arkadaşlar ASUS TUF 5700 XT var. Bunu satıp üstüne 1000-1300 arası bir şey koyup 6600 XT'ye geçmek mantıklı mı? Ben izlediğim teslerde Ray Tracing desteği hariç öyle büyük bir performans farkı göremedim ama bu kartı almadan önce herkes 6600 XT al diyordu bunu uyguna bulmama rağmen vebalı gibi...
  14. A

Termal Pad Kalınlığı önemli mi

Arkadaşlar ekran kartımın padlerini değişeceğim ama kartın üzerindeki padler 1 mm ama ölmüşler artık, bana biraz ezilmişler gibi geldi bende 1.5 mm alayım diyorum. Almak istediğim padlerin linkini bırakırım. Cidden padler ezilip incelmiş falan olabilir mi kartın içi 3 yıldır hiç açılmadı ilk...
  15. A

3000 TL'ye MSI RTX 2060 alınır mı?

Arkadaşlar bir tanıdıktan almak istediğim temiz bir kart. 2060 eskidi ama bunu kardeşime almayı istiyorum zaten kardeşimde kart almak için para biriktiriyordu ve beğendi ama fiyatı nasıl sizce bene çok iyi fiyat ama farklı bir görüş almak istedim.
Top Bottom