Neler Yeni

Tamir görmüş ekran kartı alınır mı?

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar XFX RX 6700 XT 2 tane VRAM değişmiş onun dışında testlerde kart sağlam tüm sıcaklık değerleri 80 derece altı bir tek hotspot 84 ama o normal yani. 10 saat kadar furrmark da 8X MSAA ve 4K'da kaldı herhangi bir görüntüde bozulma vb. bir şey olmadı sizce alınır mı? 6250TL'ye (fiyatta daha pazarlık yapmadım).

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Arkadaşlar XFX RX 6700 XT 2 tane VRAM değişmiş onun dışında testlerde kart sağlam tüm sıcaklık değerleri 80 derece altı bir tek hotspot 84 ama o normal yani. 10 saat kadar furrmark da 8X MSAA ve 4K'da kaldı herhangi bir görüntüde bozulma vb. bir şey olmadı sizce alınır mı? 6250TL'ye (fiyatta daha pazarlık yapmadım).
Riskli iş. Ben o topa girmem şahsen.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mahir
Vram değişmesi bir şey değil aslında ama başka işlemler yapılmadığının ispatı yok. Ben de olsan çok bulaşmazdım fiyat cazip olsa da.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vram değişmesi bir şey değil aslında ama başka işlemler yapılmadığının ispatı yok. Ben de olsan çok bulaşmazdım fiyat cazip olsa da.
herkes aynı şeyi söylüyor ama doğrusu bu galiba bakalım fiyatı 5000 falan yapamazsam almam bende.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
İbrahim Toglu
Knk tamir görmemiş sağlam rx6700xt'ler 7500tl civarında bulunabiliyor sahibindende. Ben olsam 1250tl için o topa girmezdim zira adamın sadece vram tamiri yaptığını da kartı açmadan göremezsin ki sadece vram tamiri yapsa bile bellekler soğuk çalışan parçalar değil tekrar tamir gören chip'in aşırı ısıyla bozulmayacağı garanti değil.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Paranı kül edersin

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk tamir görmemiş sağlam rx6700xt'ler 7500tl civarında bulunabiliyor sahibindende. Ben olsam 1250tl için o topa girmezdim zira adamın sadece vram tamiri yaptığını da kartı açmadan göremezsin ki sadece vram tamiri yapsa bile bellekler soğuk çalışan parçalar değil tekrar tamir gören chip'in aşırı ısıyla bozulmayacağı garanti değil.
evet 5000 TL ve altına inmedikçe almayacağım bende.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alınmaz.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
İndirt fiyatı baya bi eğer riskli iş yapacaksan oldukça paranı koruyacaksın bana kalsa bi sorun çıkmaz büyük ihtimal ama neden o riske gireyim adamın dediğiyle yaptığı farklı olursa başına patlar. Ölü fiyat verirse al yoksa yok alma

Top Bottom