ahmet halis isimli üyenin son içerikleri

1. A

Öneri Rekabetçi Oyunlar İçin Mouse Pad Önerisi (250TL+)

bende de g102 var ve kullandığım mousepad'den aşırı memnunum https://www.hepsiburada.com/logitech-tkz-series-70-x-30-cm-oyuncu-mouse-pad-micro-usb-charge-cable-p-HBV0000191YF5
  2. A

Superonline Fiber Kullanıcıları Memnunmusunuz ?

3 yıl olacak ve bir kere bile sorun çıkmadı ne hız konusunda ne başka bir konuda
  3. A

kütüphanede sabahlamak

şehre göre değişir
  4. A

Oyuncu Masasi İkeadan mı, internetten mi alınmalı Yoksa Marangoza mi Yaptırılmalı?

bence marangoza yaptırın özelleştirme şansınız daha fazla olur iyi bir marangozsa o hazneleri felan da yapar
  5. A

en iyi virüs tarama programı

+1
  6. A

403 hatası nasıl çözülür

site türkiye'de yasaklı mecbur vpn gerekiyor (hemen +18 düşünmeyin) 403 hatası alıyorum nasıl çözebilirim
  7. A

Hadi 1 cümle ile ders motive cümlesi yazın

çalış çalış hayat 5 karış
  8. A

Motosiklet konusunda bilgisi olan Acil yardım

eğer her şey normal seyrinde olursa evet fiyatı düşer
  9. A

Motosiklet konusunda bilgisi olan Acil yardım

normal şartlarda düşer derdim ama türkiye burası dolar artar gene artar ikinci el piyasası da düzgün hareket etmiyor
  10. A

bu linke basınca hesap direkt gidiyor mu yoksa fake login ekranı mı geliyor

detaylarını bilmiyoum bizim arkadaşın hesapta da vardı gitti direk
  11. A

youtube'da müzikle arama

videonun kapak resmi var oradan bulabilir miyim peki 1666796943 videonun ismi dışında her şey var
  12. A

youtube'da müzikle arama

bir tane video var arkadaşlar videonun süresini hatırlıyorum çalan müziği hatılıyorum youtube'da altta da müziğin ismi vardı zaten bu videoyu müzik üzerinden bulabilir miyim?
  13. A

İnstagram story'leri kendi kendine geçiyor

instagram'a giriyorum bir iki story sonra hızlıca kendisi 7-8 stroy geçiyor o storylere geri gelemiyorum telefonda başka bir hesap daha açık onda sorun olmuyor?
  14. A

TR de Oyuncu Olmak 😢( En azindan Derdimizi Soyleyelim)

oyunu almak ayrı bir dert bilgisayarı ve ekipmanları almak ayrı bir problem
Top Bottom